2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta przejechała 7 km w złym kierunku, aby uniknąć opłat drogowych

Według policji za to, że mu nie zapłacił, odwrócił się i dalej sprzeciwiał. zdjęcie dzięki uprzejmości

Straż cywilna w Hiszpanii aresztowała kobietę Przejedź siedem kilometrów w przeciwnym kierunku, aby uniknąć przechodzenia przez punkt poboru opłat i uiszczania opłat Na autostradzie łączącej Madryt z Arganda del Rey.

Chociaż kiedy klienci to przestali I wykluczyli, że kobieta, która prowadzi jej samochód, jest pod wpływem jakiejkolwiek substancjiChociaż została Aresztowany po krótkiej pogoni Ze względu na status rezydenta w kraju europejskim.

Co powiedziała hiszpańska Gwardia Cywilna?

Poprzez oświadczenie, również udostępniane w ich sieciach społecznościowych, o Wypadek kierowcyA Gwardia Cywilna wskazała w niedzielę, że kiedy kierowca podjechał do punktu poboru opłat Obróć się na złą stronę Powrót do stolicy Hiszpanii.

Dodał, że zatrzymani teraz prowadzony przez „oczywistą lekkomyślność”Oprócz narażania pasażerów na szosie promienistej na poważne niebezpieczeństwo, mimo że przecięła ona siedem kilometrów chodnika otaczającego drogę.

Ponadto wyjaśnił, że oskarżona wróciła z wynikiem negatywnym w testach na alkohol i narkotyki, które przeprowadzili na niej strażnicy, Zostali aresztowani i postawieni przed sądem W Hiszpanii nie ma legalnego miejsca zamieszkania.

Jednak władze nie zidentyfikowały kobiety i nie wyjaśniły jej statusu pobytu w Hiszpanii ani powodów, dla których nie unikała płacenia w budce z opłatami.

Odnotowując, że aresztowanie nastąpiło po otrzymaniu klapy, patrol drogowy Gwardii Cywilnej z oddziału Valdemoro w Madrycie, Aktywuj protokół, aby zidentyfikować i zatrzymać pojazd, który jechał po drodze w przeciwnym kierunkuco również potwierdziło, że kobieta jechała świadoma tego, co robi.

READ  Ukraina | Masowe wycofanie wojsk rosyjskich z frontu chersońskiego