23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta nocą sprząta opuszczone groby;  Internauci łapią „zjawisko paranormalne”

Kobieta nocą sprząta opuszczone groby; Internauci łapią „zjawisko paranormalne”

Idź do Panteon nocą Jest to czynność powodująca nawyk On się boi Wśród osób za Rzekoma obecność duchów; Jednak to Dla młodej kobiety nie było to problememna warunkach Chodził sprzątać opuszczone groby.

To jest użytkownik mediów społecznościowych zidentyfikowany jako Czysta dziewczyna z Dedykowany do tworzenia filmów w którym Pokazuje jak czyścić wycieraczki To jest to brudny Również Odnajdują się nawzajem opuszczony, Podobnie jak to zrobił w oddziale McDonald’s.

@_the_clean_girlco się z nią stało? oryginalny dźwięk – clean girl

Jednakże, Dawno temu zaczął sprzątać groby To jest to zapomniany, Pełne błota, a nawet zaatakowane przez rośliny z grobów W ramach uczczenia pamięci Podrzędny Ludzie, którzy zginęli I że nikt nie pamięta.

Kobieta sprząta grób w nocy

Czysta dziewczyna z tej okazji Wieczorem poszłam na cmentarze sprzątać jeden z nagrobków, Ponieważ to było Pokryte brudem i w złym stanie Stan ze względu na brak konserwacji.

Młoda kobieta Zacząłem od usunięcia nadmiaru gliny I czym umyj każdą część grobuUdało mu się nawet odkryć On Imię i nazwisko osoby, która zmarła, data; I również Szczegóły, które zostały ukryte.

„To jeden z najbrudniejszych grobów, jakie w życiu widziałem” To takie niesprawiedliwe, że każdemu należy się miłe miejsce na odpoczynek„, skomentowała na koniec czysta dziewczyna Posadziłem dwie rośliny Z tyłu nagrobka I kwiaty do dekoracji.

Internauta twierdzi, że był świadkiem „zjawiska paranormalnego”

pomimo Praca Co zrobiła kobieta? Wielu osobom wydawało się to bardzo szlachetne. Ponieważ czasami zmarły nie przyjmuje gości i tą akcją oddaje cześć osobom, które zmarły, Inni zwracali uwagę, że nie należy tego robić.

Dzieje się tak dlatego, że panuje przekonanie, że w przypadku sprzątania grobów, które nie należą do bezpośrednich krewnych, należy je oczyścić Podmioty mogą to zrobić. Rodzaj Szkoda; chwila Inni użytkownicy potwierdzają Które osiągnęli Uchwyć „zjawisko paranormalne”.

READ  Izrael ocenia reakcję na irański atak, a Zachód żąda uniknięcia wojny totalnej

@_the_clean_girl W nocy sprzątam opuszczony grób 👻🪦 #scrubbaddy #scrubdaddypartner ♬ dźwięk oryginalny – The Clean Girl

Na filmie widać to Młoda kobieta odkłada łopatę Ten, który sprzątałem, jest zakopany w ziemi; Jednak w pewnym momencie To poruszaCo było Jest to interpretowane jako „obecność”.

„Ty Chciał go wystraszyć doszczętnie, ale powiedział: 'Dobry, Pozwolę ci dokończyć sprzątanie Najpierw”, „Róże opadły”, „Czy tylko ja to rozumiem Łopata się poruszyła?” I „duch na początku Daj sygnały do ​​działania„, są niektóre Interakcje.