21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta, która karmiła swoje dzieci piersią, umiera, by ocalić je przed rozbiciem statku

Kobieta, która karmiła swoje dzieci piersią, umiera, by ocalić je przed rozbiciem statku

Wenezuela: W ubiegłą sobotę rodzina i przyjaciele pożegnali się po raz ostatni Marielle Beatrice Chacon MarroquinKobieta, która zginęła, gdy zatonął statek morze wenezuelskie, Następnie powiedział, że łódź, którą podróżowali, zaginęła, a on wypił ich mocz i opiekował się swoimi dziećmi, aby je w nim uratować. Wrak statku.

Podczas kontroli policja znalazła jej dwoje dzieci, w wieku 2 i 6 lat, przytulających się ciało jego matkikto by w rezultacie umarł wysuszenieWedług raportu władz stan ten nasilał się, gdy ich dzieci były karmione piersią.

Rodzina Camblor-Chacón Wypłyń z Spa City w Higuerot, aby dotrzeć do La Tortuga. Jednak łódź pękła na dwie części po uderzeniu przez falę.

Jedna z podróżujących kobiet została uratowana żywcem. Zdjęcia opublikowane przez wenezuelskie media pokazały, że była w pustej lodówce, podczas gdy nieletni Trzymali się tego zwłoki jego matki W łodzi ratunkowej.

Raport z portalu El Pitazo rzuca światło na przyczynę śmierci kobieta Została porażona prądem z powodu ciężkiego odwodnienia, prawdopodobnie przyspieszona przez karmienie piersią dzieci.

Okazuje się, że na pokładzie było osiem osób: czterech członków tej samej rodziny i pięć innych niespokrewnionych osób, więc członkowie rodziny i władze kontynuują poszukiwania Viani dos Santosa, Jose Marcano, Alejandro Osorio i Remesa Camplora, kapitana i ojca dzieci, a także Juana Suareza.

Przypuszcza się, że był również w Lacha, co potwierdził jego ojciec Angel Suarez w rozmowie z wenezuelskimi mediami, o czym donosi La Repubblica.

Ceremonia była transmitowana na żywo, aby krewni i ludzie w ogóle mogli towarzyszyć w hołdzie kobiecie, która zmarła w Wrak statku, Skąd uratowano jego dwoje dzieci i nianię.

Czytaj więcej: Tropikalna burza Nicholas zwalnia, eksperci obawiają się, że dołączy do dwóch innych systemów pogodowych

syn jego płodnej matki; TikTok dziecka w trzęsieniu ziemi