21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobiecie amputowano nogi i ręce po zjedzeniu filetów rybnych Grupo Milenio

Kobiecie amputowano nogi i ręce po zjedzeniu filetów rybnych Grupo Milenio

W razie Laura Barajas To stało się wirusowe Ze względu na to, jak tragiczne i nieoczekiwane okazało się od tego czasu Zjedzenie filetu rybnego prawie kosztowało go życieNiestety, miało to dla niego druzgocące konsekwencje i do dziś nie może się ruszyć.

Zgłaszano rzadkie przypadki, w których niektórzy ludzie doznali traumatycznych przeżyć w wyniku kontaktu ze skażoną żywnością i ponieśli wysokie rachunki; Teraz Sprawa tej kobiety zszokowała społeczeństwo.

Farmy tilapii są powszechne. | Andresa Lobato

Barajas mieszka w Kalifornii w USA, ma 40 lat i od tego czasu jego życie się zmieniło On kupuje Tilapia Gotować w domuAle to, co miało być przyjemnym posiłkiem w zaciszu domu, zamieniło się w koszmar.

Rybę zakupiono na lokalnym targu w San Jose, jednak po jej zjedzeniu zaczął odczuwać mdłości. Stan jego zdrowia z każdym dniem się pogarszał.Co doprowadziło do jej pilnej hospitalizacji.

Kobieta w szpitalu. | prywatny

Anna Messina, bliska przyjaciółka ofiary, w wywiadzie dla kanału medialnego Kron opowiedziała o sytuacji Laury i Anne Musieli podłączyć ją do respiratora i wprowadzić w śpiączkę. Ze względu na poważny ich stan.

„To było bardzo trudne. To mogło spotkać każdego z nas. Byłem podłączony do respiratora. Prawie stracił życie„.

Zostało to szczegółowo opisane Amputowali mu ciało partie Ponieważ w surowym steku znaleziono śmiercionośne bakterie Zagraża to bezpieczeństwu kobiety, dlatego aby ją uratować, trzeba było usunąć jej nogi i ręce; Co więcej, nerki były już uszkodzone, a usta wyglądały na całkowicie czarne. „Jego palce, stopy i usta były czarne. Miał pełnoobjawową sepsę i niewydolność nerek.„.

Czym są bakterie? Roczne wibracje?

Jest to bakteria tzw Roczne wibracjektóry od tego czasu jest odpowiedzialny za obecny stan zdrowia Barajasa Powoduje zapalenie powięzi gryźćCzyli infekcja, w wyniku której miąższ rany obumiera, co powoduje konieczność jej usunięcia.

READ  #Wideo Maska Boeinga Southwest pojawia się w Kolorado

Ten Występuje w żywności pochodzącej z morza, takiej jak skorupiaki i rybyPonieważ jest tolerancyjny na sól, łatwo rozwija się w tym środowisku, z większą obecnością w ciepłych obszarach, takich jak Zatoka Meksykańska.

KVS