21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Koalicja przełożyła debatę prawną w polskich mediach wśród podziałów

Koalicja przełożyła debatę prawną w polskich mediach wśród podziałów

Warszawa: Wyrok Polski Prawo I Sprawiedliwość (Pice) Partia przełożyła debatę parlamentarną nad nową ustawą medialną, powiedział w środę wysoki ustawodawca wśród podziałów z sojusznikami w sprawie poprawek, które mogłyby zobaczyć kanał będący własnością USA. Telewizor Stracić licencję.
Proponowana ustawa miałaby zmienić polskie prawo nadawcze i uniemożliwić firmom wychodzenie na zewnątrz . Europejski Obszar Gospodarczy Kontrolować polskie stacje radiowe i telewizyjne.
Proponowane zmiany wywołały również napięcia między Polską Stany Zjednoczone Próba ograniczenia wolności mediów przez Piusa wywołała nową krytykę ze strony polskich ugrupowań opozycyjnych.
Nacjonalistyczni urzędnicy Bais zasygnalizowali, że ustawa zostanie omówiona na posiedzeniu parlamentarnym, które rozpocznie się w środę, ale wysoki rangą ustawodawca Bais powiedział dziennikarzom, że debata zostanie przeniesiona na 11 sierpnia.
„Nie stworzymy go podczas tej sesji” – powiedział wicemarszałek Rieszard Terlecki.
TVN Odkrycie Inc. Jeden z największych polskich nadawców telewizyjnych skrytykował rząd. Jej stacja sprzedaży TVN24 jest najpopularniejszym całodobowym kanałem informacyjnym.
Rządzący nacjonaliści od dawna zawładnęli większością mediów w Polsce ugrupowaniami zagranicznymi, zniekształcając debatę publiczną.
Na początku tego roku rządowa rafineria ropy naftowej PKN Zakupiono regionalnego wydawcę gazety Polka Prasa Z Verloxgroup Pasha w Niemczech zrealizował główną ambicję polityczną Piesa.
Ale młodszy sojusznik partii, Partia Zgody Ekonomiczno-Liberalnej, nie zgadza się z poprawkami do ustawy o radiofonii i telewizji, przedstawionymi przez Paesa.
Zamiast tego zaproponowano, aby firmy z krajów: Organizacja Współpracy Gospodarczej Rozwój pozwala na posiadanie ponad 49% udziałów w polskich spółkach medialnych.
„Nie poprzemy tej ustawy bez proponowanej nowelizacji” – powiedziała w środę TVN24 rzeczniczka Accord Magdalena Sroka.

READ  Niech żyje (Polska) Stronnictwo Ludowe! | Komentarz