2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Klient myli kapsułki Nespresso z czekoladą, a marka rozwiązuje problem

  • W badaniu „Zrównoważony rozwój w opakowaniach: w umysłach amerykańskich konsumentów » Dostrzega rolę, jaką odgrywają marki, stawiając na design swoich opakowań.

  • Nespresso Jest z takimi markami jak Dolce Gusto, pionierzy sektora kawy pakowanej.

  • Konstrukcja została oceniona na rynku z bardzo jasnymi celami w tym segmencie, takimi jak Znaki towarowe wartościowy.

próbka dobroci Projektowanie Dał Nespresso z wydaniem kapsułki Co zdezorientowało konsumenta, który próbował je wchłonąć, myśląc, że tak Czekolada.

Design ma fundamentalne znaczenie w komunikacji marki z konsumentami, poprzez elementy, które skutecznie tworzą atrakcyjną markę.

Nie ulega wątpliwości, że w marketingu pojawiają się wyzwania, które pomagają zrozumieć wartość konsumpcji na rynku, zwłaszcza w czasach, gdy konieczne staje się zrozumienie zdolności, jakie produkt osiąga w zakresie jego wytwarzania, projektowania to i definiuje siebie. przed konsumentem.

Jeśli spojrzymy na szacunki nauka „Zrównoważony rozwój w opakowaniach: co myślą konsumenci w USA”Ilustruje to aż siedem elementów konstrukcyjnych, które konsumenci cenią sobie najbardziej. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo opakowań żywności, Indie są krajem, który zwraca na to największą uwagę. Jeśli chodzi o czas pakowania, Brazylia jest krajem, który przywiązuje największą wagę do tego aspektu; Indie wyróżniają się również tym, że najbardziej dbają o łatwość użytkowania, podczas gdy ze względu na wpływ na środowisko Japonia jest krajem najmniej zainteresowanym tym elementem opakowania.

Dobry projekt kapsułki

Dobry projekt jest w stanie wygenerować ponad 18 milionów wyświetleń, o czym świadczy zamieszczony na stronie film TIK Tok za pomocą Jacek Janskiod kogo wziął kapsułkę Nespresso aby to pomieścić, myśląc, że to czekolada.

Zamieszanie wywołał design popularnych kapsułek przypominających kandyzowaną czekoladę, ponieważ były to edycje specjalne.

@pracownikPróbki dla smakoszy w centrum handlowym♬ oryginalny dźwięk – Jackie Gansky

Po błędzie marka rozwiązała problem, podając konsumentowi prawdziwą czekoladę, co było przedmiotem różnego rodzaju komentarzy, m.in. tych, którzy dziwili się, że mimo odkrycia, że ​​to nie czekolada, znowu ugryzła kapsułkę, a inni chwalili reakcja pracowników, którzy poprosili go o pozbycie się kapsuły.

READ  Jak milionerzy przygotowują się na koniec świata: luksusowe bunkry

Podobnie jak w tej historii, uczymy się serii działań, które stały się ważnymi wytycznymi, na których warto budować komunikaty.

Biorąc pod uwagę to tło, ważne jest, aby konstruować komunikaty, które mogą być transcendentne w konsumpcji, takie jak produkty, z którymi konsument może łatwo się identyfikować, w czasie, gdy proszą o bardziej znaczącą rolę dla wzornictwa.

Podobnie jak mieszanie z czekoladą, projekt dał bardzo ważne oznaki kierunku rynkowego i istnieje bardzo interesujący zasób, taki jak migracja dużej liczby NFTktóra stara się zaistnieć na rynku i tworzyć strategie wartości uwzględniające zainteresowanie konsumenta, jak widzieliśmy we wspomnianym badaniu, niektórymi przedmiotami, które cenią.

Czytaj teraz: