1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Klątwa Eduardo Palomo: tragedia, która prześladuje jego towarzyszy w telenoweli

Wraz z nagłą śmiercią aktora prawie dwie dekady temu opinia publiczna nazwała jego sprawę „Klątwa Edward Palomo„, za pomocą Tragedia, która prześladuje jej towarzyszy w telenoweli. Po jego śmierci zginęły także trzy aktorki u jego boku.

W tym roku Eduardo Palomo obchodził swoje 60. urodziny, niestety aktor zmarł niespodziewanie w 2003 roku. Oceniono wówczas, że Meksykanin zmarł na atak serca po głośnym śmiechu podczas jedzenia obiadu.

6 listopada 19 lat temu Eduardo Palomo poszedł na obiad z żoną, Karina Ricoi kilku przyjaciół, w tym reżysera filmowego Sergio Arao, do popularnej restauracji w Los Angeles. Serce aktora zatrzymało się podczas kolacji, więc zabrano go do szpitala, jednak nic nie można było zrobić.

Nieoczekiwane wieści całkowicie wstrząsnęły światem rozrywki i wiernymi fanami aktora, którzy nie przegapili jego serialu. Od tego czasu opinia publiczna zaczęła zauważać tragiczne zbiegi okoliczności od czasu jego śmierci, opisując to zjawisko”Klątwa Eduardo Palomo”.

Klątwa Eduardo Palomo, tragedia prześladuje jego towarzyszy w telenoweli

Eduardo Palomo brał udział w niezapomnianych serialach telewizyjnych, takich jak „Corazón Salvaje”, „Huracán” i „La pícara soñadora”. Aktor współpracował z ukochaną Edith Gonzalez, Marianą Levi i Loreną Rojas, która zmarła lata po swoim partnerze.

Mariana Levy

Artysta, urodzony 22 kwietnia 1966 roku, brał udział w cyklach „Ostatnia nadzieja” i „Błogosławione kłamstwo”. „The Evil Dreamer” podzielił się światłem reflektorów z Eduardo Palomo. Piosenkarka zyskała także miłość licznej publiczności, więc jej tragiczna śmierć wciąż bolała fanów.

To było kilka dni po jego urodzinach, 29 kwietnia 2005 r. Mariana Levy Stracił życie z powodu ataku serca, takiego jak Eduardo Palomo. W wieku 39 lat aktorka zmarła po straszliwej panice, która spowodowała zatrzymanie akcji serca na oczach córek.

READ  Żona Marco Antonio Solisa podnosi temperaturę swoimi krągłościami

córka Talina Fernandez Wybierał się z małymi dziećmi do parku rozrywki w Mexico City, aby świętować Dzień Dziecka. W trakcie kursu uświadomił sobie to poprzez krzyki swoich córek Podążał za nimi samochód prowadzony przez kogoś z bronią; Po strachu przed utratą rodziny Mariana Levi nie mogła tego znieść i zmarła Zostawił dwie dziewczynki w wieku 9 i 6 lat oraz dziewięciomiesięcznego chłopca.

Lauren Rojas

Aktorka i piosenkarka, która zagrała Isabel Arroyo w „Body of Desire”, Stracił życie w wieku zaledwie 44 lat. Lauren Rojas Dzielił ekran z Eduardo Palomo w filmie „Alcanzar una Estrella II” w 1991 roku.

Dwanaście lat po niespodziewanej śmierci swojej partnerki, Lorena Rojas niestety straciła życie z powodu raka. Meksykanin zdiagnozowano chorobę w 2008 roku i od tego czasu walczy o powrót do zdrowia.

Jednak pomimo wysiłków i zabiegów, które przeszła, Mariana Rojas straciła życie 16 lutego 2015 r. w Miami na Florydzie. W związku z jego odejściem i po śmierci Mariany Levi pojawiły się plotki o możliwej klątwie związanej z Eduardo Palomo.

Edith Gonzalez

Jedna z ulubionych aktorek fanów seriali Edith Gonzalez Kogo w sztukach takich jak „Nigdy cię nie zapomnę” i „Salome” podziwiała liczna publiczność. W ciągu swojego życia aktorka od dzieciństwa wzięła udział w prawie 40 serialach telewizyjnych, aż do dnia, w którym pozwoliło jej na to jej ciało.

W 2016 roku Edith Gonzalez podzieliła się ze swoją publicznością, że zdiagnozowano u niej raka jajnika, chorobę, na którą cierpiała podczas pracy. Mimo przeciwności aktorka zawsze zachowywała dobrą postawę iz dumą pokazywała swoją walkę z rakiem.

Niestety aktorka, która zagrała w Wild Heart z Eduardo Palomo, przegrała walkę w 2019 roku. Zmarł 13 czerwca w wieku 54 lat. Edith Gonzalez odeszła 14-letnia córka nie pamięta tego na co dzień. „Kiedy byłam dzieckiem, pamiętam, że bez względu na to, jak bardzo byłam zmęczona pracą, zawsze mnie całował. A następnego ranka nie obchodziło jej, że wstałam o 06:00, żeby się pobawić” – powiedziała młoda kobieta. jej mama.

READ  To są powody, dla których Alix de Timbiriche jest daleko od życia publicznego

POLECANE WIDEO: Eduardo Palomo z Florindą Mesą jako Chemoltrovia