29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Klasyfikacja rozgrywającego po 10. tygodniu sezonu zasadniczego

Kto był najbystrzejszym – i najmniej – błyskotliwym podającym podczas 10. rundy kampanii NFL?

Podczas gdy 10 tydzień nie przyniósł nam wiele normalności pod względem oczekiwanych wyników, było coś więcej pod względem wydajności osób postronnych.

Dwóch rozgrywających przekroczyło 90-punktową granicę kwartalnego wyniku, a niektóre nazwiska gospodarstw domowych powróciły na czołowe pozycje na naszej cotygodniowej liście. Z drugiej strony było dwóch przechodniów numer jeden w skali opracowanej przez ESPN Stats & Information, jeden z nich zaskakujący.

Jak zwykle prezentujemy – w ścisłej kolejności alfabetycznej – pierwszą piątkę i piątkę najgorszych pomocników dziesiąty tydzień Na NFL.

Cinco Rozgrywający Al Windy

Josh Allen, Buffalo Rachunki. Rozgrywający Bells w końcu podniósł głowę po kilku podejrzanych pokazach, wykonując 21 z 28 podań na 366 jardów z dwoma przyłożeniami i jednym przechwyceniem. Prowadził w lidze z imponującą liczbą 13,07 jardów na podanie – najwyższą liczbą odnotowaną w tym sezonie – i jedynym, który osiągnął dwucyfrowy wynik, i był szóstym najlepszym procentem ukończenia, z 75,0. Ponadto był piąty najlepiej wśród wszystkich podających, ze średnią zaledwie 7,1 procent jego podań było niedokładnych, a jego łączna liczba podających jardów była drugą najwyższą tego dnia. Z 85,3 miał trzeci najwyższy całkowity QBR w dziesiątym tygodniu.

Jimmy GaroppoloSan Francisco 49ers. Cóż, San Francisco nie prosiło o numery gier wideo z ramienia Garoppolo, ale nie wszystkie drużyny NFL mają ten pomysł. Rozgrywający Niners zakończył 15 z 19 prób podania na 182 jardy z dwoma przyłożeniami bez przechwytów. Był drugim najlepszym zawodnikiem dnia, gdy tylko 5,6 procent jego podań było niekompletnych, drugim najlepszym ze średnią 9,58 jarda na podanie i trzecim najlepszym z 78,9 procentami podań. Kwartalna suma 95,9 była najwyższa spośród wszystkich przechodniów do tej pory.

READ  Santi Jimenez i Modo Aguirre, Prawdziwe wybory Chivas — David Medrano

Mac Jones, Patrioci nowej Anglii. Od wschodzącego pomocnika w tej lidze można prosić tylko o to, by nie przegrywał meczów ze środka. Jones osiągnął to i więcej. Producent z Alabamy wykonał 19 z 23 prób podania na 198 jardów z trzema przyłożeniami bez przechwytów. Nikt nie miał wskaźnika ukończenia wyższego niż 82,6 dla Jonesa i nikt nie miał wskaźnika niedokładnego sukcesu poniżej 4,5. Średnio 8,61 jarda na próbę podania spisał się dobrze, zajmując piąte miejsce wśród wszystkich rozgrywających w tygodniu 10, a kwartalna suma 83,9 dała mu czwarte miejsce w 10. rundzie.

Patrick MahomesSzefowie Kansas City. Czy Mahomes i atak Kansas City w końcu się obudzili? Nie wiemy, ale NFL ma najwięcej radości, gdy prezydenci są w ogniu. Z 35 z 50 ukończeń na 406 jardów i pięcioma przyłożeniami bez przechwytów, Mahomes odnotował całkowity QBR wynoszący 83,4, co czyni go piątym w tym tygodniu. Był także szósty najlepszy w jardach na podanie, średnio 8,12 i dziewiąty z 70,0 procentem ukończenia. Nikt nie wyrzucił więcej jardów ani przyłożeń w lidze niż głów All-Star.

Kaczka PrescottKowboje w Dallas. Z czwartą sumą 93,4 z 24 prób 31 na 296 jardów z dwoma przyłożeniami bez przechwytów i jednym dodatkowym przyłożeniem, Prescott przywrócił ofensywny blask z powrotem do sezonu Cowboys. Zajął czwarte miejsce pod względem procentowego ukończenia, z 77,4 procentami, i trzecie ze średnią 9,55 jarda na próbę podania. Po odliczeniu kontuzji nie ma powodu zakładać, że Prescott może nie być w rozmowie z MVP od teraz do końca sezonu.

Pięć rozgrywających przegranych

Jared Goff, Detroit Lions. Nowa gra i nowy wygląd Goffa w kolorze czerwonym na naszej liście. Szczerze mówiąc, całe Lwy były rozczarowane przez rok, nawet po pierwszej rundzie nie przegrały. Gauff wykonał 14 z 25 podań na 114 jardów bez przyłożeń i przechwytów, ale był drugi w NFL ze średnią zaledwie 4,56 jarda na podanie i został zwolniony cztery razy. Ponadto miał dziewiąty najgorszy procent ukończenia, wynoszący 56,0, a jego suma QBR 14,3 była piątym najgorszym w NFL.

Colt McCoy, kardynałowie z Arizony. To był koszmar dla kardynałów, że nie mieli Keeler Murray w kontroli. McCoy mógł wykonać tylko 11 z 20 na 107 jardów bez przyłożeń i przechwytów, a także luźnego zamieszania, zanim został zraniony przez grę. Nikt w całej lidze nie zdobył wyniku QBR mniejszego niż 4,5 McCoya, a także był najgorszy w NFL pod względem procentowego wyniku niecelnych podań, wynoszący 30 procent. Odnotował siódmy najniższy procent ukończenia, 55 procent, i siódmy najgorszy średni metr na podanie, przy 5,35.

Matt RyanSokoły z Atlanty. Rozgrywający z Atlanty zajął drugie miejsce tego dnia z wynikiem QBR, który nie osiągnął nawet dwucyfrowej wartości, osiągając 9,1. Ukończył dziewięć prób 21 podań na 117 jardów bez przyłożenia z dwoma przechwytami i jednym potknięciem. Miał najniższy wskaźnik sukcesu w ciągu tygodnia, wynoszący zaledwie 42,9. I średnio 5,57 jarda na próbę podania, co stawia go na dziewiątym najgorszym miejscu. Jego niedokładny 19-procentowy wskaźnik sukcesu był szóstym najgorszym w tym dniu, w jego zwycięstwie nad Jastrzębiami z rąk Dallas.

Mike White, nowojorskie odrzutowce. Ostatnio była to nie lada sensacja. Teraz zapłać za Buffalo. Białe miały trudny czas przeciwko Bills, remisując 24 z 44 podań na 251 jardów bez dotykania czterech przechwytów. 20,9% podań było niedokładnych, co jest czwartym wynikiem w lidze i szóstym najgorszym podaniem w ERA, z 54,5% podań kompletnych. Jego suma QBR wynosząca 27,7 była siódmym najniższym tego dnia. Nie ma gwarancji, że Zach WilsonStartujący mogliby się lepiej bawić w 10. tygodniu, ale zakładamy, że białe nie otrzymają takiej cierpliwości, jak drugi ogólny wybór z ostatniego draftu.

READ  Mickey Garcia zaskoczony, przegrywając z Hiszpanem Sandorem Martinem decyzją większości

Russell Wilson, Seattle Seahawks. Wilson miał mniej szczęśliwy powrót do składu Seahawks po złamaniu środkowego palca na dłoni. Gwiazda z Seattle zdołała połączyć się w zaledwie 20 z 40 podań na odległość 161 jardów bez przyłożeń i przejęć i zdobył trzeci najgorszy wynik QBR w historii, 13,0. Jego 50-procentowy wskaźnik ukończenia był tylko czwartym najniższym, a średnio 4,03 jarda na próbę podania miał również wystarczająco dużo problemów, aby znaleźć spójny pion podczas ataku. Być może nadal z powodu kontuzji był to drugi najgorszy dzień dnia z 26,3 procentami niecelnych podań.

dane Statystyki i informacje ESPN A TruMedia pisze tę notatkę.