3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Klasa 2 sezonu Elite będzie zawierać 13 odcinków — Kudasai

dystrybutor radować się Wymień informacje o dystrybucji pakietów Blu-ray dla drugiego sezonu anime adaptacji lekkich powieści napisanych przez Shoujo Kinugasa To jasne z Shunsaku tomosA Elitarna klasa (Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e). Informacje te potwierdziły, że ten drugi sezon będzie zawierał w sumie trzynaście odcinków w czterech wydaniach Blu-ray, które ukażą się w następujących terminach:

  • Pakiet 1 (odcinki 1 do 4) 26 października 2022 r.
  • Pakiet 2 (odcinki 5 do 7) – 25 listopada 2022 r.
  • Pakiet 3 (odcinki 8 do 10) – 23 grudnia 2022 r.
  • Pakiet 4 (odcinki 11 do 13) 25 stycznia 2023 r.

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 4 lipca w Japonii.podczas gdy platforma Chrupiąca Bułka Zajmie się jego dystrybucją na Zachodzie. Ponadto w produkcji jest również trzeci sezon, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Ze swojej strony Shoujo Kinugasa s Shunsaku tomos Zaczęli publikować lekkie powieści za pośrednictwem wydawnictwa MF Bunko J od wydawcy Fabryka mediów W maju 2015 r. wydawca opublikował łącznie czternaście tomów (w tym tomy średnie: 4,5, 7,5 i 11,5) dla „pierwszy rok łuku”.

zespół produkcyjny

  • Seiji Kishi (Angel Beats!, Ansatsu Kyoushitsu, Danganronpa: Kibou no Gakuen do Zetsubou no Koukousei Animacja) s Hiroyuki Hashimoto (Hataraku Maou-sama!, Sora no Otoshimono) Odpowiedzialny za reżyserię drugiego sezonu w studiach mleko.
  • Yoshihito Neshogi (Animacja z sekwencji otwierającej pierwszy sezon serialu) odpowiada za kierunek animacji, natomiast Kazuaki Morita Odpowiada za projektowanie postaci.
  • hayato kasano Odpowiada za pisanie i nadzorowanie scenariuszy.
  • Ryo Takahashi (Arifureta Shokugyou z Sekai Saikyou, Citrus, SK8 NieskończonośćOdpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej, we współpracy z Kana Hashiguchi.

Podsumowanie Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (klasa elitarna)

Z zewnątrz Liceum Kudo Ikusei wygląda jak utopia. Studenci mają dużą swobodę, ale jest to jeden z najlepszych instytutów w Japonii. Jednak rzeczywistość jest daleka od tego. Istnieją cztery kategorie, od A do D w kolejności zasług i tylko najlepsi uzyskują korzyści. Kiyotaka Ayanokouji jest uczennicą klasy D, do której szkoła wysyła najgorsze śmieci. Tam spotyka niezwiązaną Suzune Horikitę, która jest pewna, że ​​została tam przydzielona przez pomyłkę i chce wspinać się po szczeblach, by osiągnąć klasę A, oraz piękną Kikyo Kushidę, której celem jest nawiązanie jak największej liczby przyjaciół. Chociaż ciągłość w szkole jest wieczna, stałość w klasie nie jest, a uczniowie mogą użyć dowolnej metody, którą uznają za odpowiednią, aby wspiąć się na pozycje …

Linia: radować się

READ  Jeśli nie dostaniesz go podczas Hot Sale 2022

(c) 衣 笠 彰 ・ ・ KADOKAWA 刊 / よ う こ 実 実 力 至上 主義 教室 へ 2 製作