2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

KitKat ujawnia, jak jeść swoją popisową czekoladę

  • Amerykanie spożyli 5 lub więcej porcji Kit Kat w 2020 roku: Statista.

  • Nowa kampania ma już ponad 4 miliony wyświetleń na TikToku.

  • Kourtney Kardashian otworzyła dyskusję o tym, jak je się słynną czekoladę.

Sztuczna inteligencja (AI) jest w mainstreamie i od wielu dni jest tematem rozmów użytkowników portali społecznościowych.Na Twitterze udostępniane są wątki narzędzi czy aplikacji, które pozwalają na jej wykorzystanie.

KitKat to jedna z marek, które wykorzystały sztuczną inteligencję do implementacji swoich reklam Tym razem od Wunder Thompson, australijskiej firmy, która przedstawia się jako „po części agencja kreatywna, po części firma konsultingowa i po części firma technologiczna, nasi eksperci dostarczają inspiracji w zakresie całej marki i obsługi klienta”.

the zatytułowana kampania „Jaką różnicę robi przerwa?” (Jaką różnicę robi przerwa?) Wystartował 4 kwietnia i według danych Wunder zebrał 4,3 miliona wyświetleń na TikTok, a także 70 000 głosów w ankiecie na Twitterze, w której pytano konsumentów, jaki jest ich sposób jedzenia tej charakterystycznej czekolady.

Jak tam nowa kampania KitKat?

Niektóre są zrobione logo na kampanię jako Napisz swoją reklamę KitKat tak, jak mówi pokolenie Z (Wpisz swoją reklamę KitKat tak, jak mówi pokolenie Z)”; Napisz reklamę KitKat dla graczy (Napisz reklamę KitKat o graczach) „i” Napisz reklamę KitKat o najnowszych trendach (Napisz reklamę KitKat z najnowszymi trendami). „

Należy zauważyć, że firma inicjująca tak powiedziała Wyzwaniem było znalezienie nowych sposobów interakcji KitKat z odbiorcami, Przyjmując tę ​​ideę za podstawę do stworzenia kampanii, zainspirowali się intensywnymi reakcjami ludzi na dziwne sposoby odżywiania. Przekąska ze względu na swoją formę, która wydaje się mieć z góry określoną formę konsumpcji. Ponadto w celach informacyjnych wykorzystano samouczek wideo udostępniony przez celebrytę Kourtney Kardashian, który przedstawia sześcioetapową metodę spożywania czekolady.

READ  Wraz z aktualizacją WhatsApp poprawia ankiety i wysyłanie plików

Dlatego kampania w szczególny sposób odnosi się do sposobu, w jaki KitKat jest spożywany i spożywany Z pomocą sztucznej inteligencji możesz tworzyć zdjęcia ludzi z pokolenia Z, które wyglądają jak prawdziwe.

Podsumowując, nowa kampania reklamowa ma na celu zwiększenie sprzedaży poprzez rozmowy o tym, jak jeść słynną czekoladę. Według Statista 11,55 miliona Amerykanów spożyło pięć lub więcej porcji w 2020 roku, co czyni go ulubionym.

Marki, które wykorzystały sztuczną inteligencję do reklamowania się

Oprócz Nestlé, właściciela Kit Kat i innych Światowej sławy marki zdecydowały się na tworzenie reklam z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Oto kilka przykładów:

Stradivarius: Marka grupy tekstylnej Inditex zaprezentowała nową kolekcję wiosna/lato 2023, stworzoną wyłącznie przy użyciu sztucznej inteligencji, zatytułowaną „Reinterpreted”. Niektóre modele są również zaprojektowane przy pomocy technologii.

coca cola : uruchomił konkurs o nazwie Stwórz prawdziwą magię! Dzięki platformie AI, która łączy tworzenie tekstu GPT-4 z tworzeniem obrazów na podstawie opisów Dall-E, można tworzyć oryginalne grafiki. Firma produkująca napoje dała możliwość wykorzystania swoich słynnych przedmiotów, takich jak Święty Mikołaj i niedźwiedź polarny.

Burger King: Firma fast food udostępniła za pośrednictwem swojego kolumbijskiego konta na Instagramie grupę zdjęć, na których obserwuje się prace wykonane przy użyciu sztucznej inteligencji dla produktów słynnej marki, takich jak szarlotka, kurczak z kurczaka i hamburger z płomieniami, które to jest zwykle widuje się w ich reklamach.

Czytaj teraz: