18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kimberly Loaiza i Juan de Dios Pantoga opuszczają Meksyk; to jest powód

Rodzina składa się z Kimberly LouisaI Juan de Dios Pantoga A jego dwoje dzieci: Kima i Juanito, opuszczając Meksyk, wywołały poruszenie wśród zwolenników influencera, którzy szybko zakwestionowali decyzję.

Obecnie mieszkają w MeksykPodjęli jednak decyzję o wyjeździe do Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu poszerzania horyzontów i poszukiwania nowych, lepszych projektów.

Pary w reality show Telemundo Nazywają się „Así se baila”, ponieważ pokazują swoje najlepsze kroki. Z tego i innych powodów postanowili przenieść się do nowego miasta, choć nie wiadomo, czy decyzja zapadła dopiero w czasie trwania transmisji, ponieważ powinni być przygotowani na żmudne testy.

Udostępnili na swoich portalach społecznościowych pewne szczegóły dotyczące swoich podróży, udostępniania i przebywania w nich Zjednoczone państwo, tak, jak ja zrobiłem Juan de Dios PantogaKtóry zapewnił swoich zwolenników, że szuka jakichś mebli i detali mieszkania, w którym zostały zainstalowane.

Sława

Kimberly Louisa jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie InternetMa niewiele ponad 30 milionów obserwujących na Instagramie, a piosenki, którymi dzielił się na platformach muzycznych i wideo, mają setki wyświetleń i kopii.

Juan de Dios Pantoga Zaczynał jako twórca treści dla sieci społecznościowych, a teraz rozwija się również jako DJ, wraz z żoną mają kilka kanałów YouTube, na których dzielą się życiem rodzinnym.

READ  Koszyk wizualny | Znajdź zaginionego fotografa na zdjęciu: masz pięć sekund na rozwiązanie wizualnej zagadki | Meksyk