3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest Naomi Vega, fanka, która pozostawiła Nodala bez słowa i fanka meksykańskiej kultury?

Kim jest Naomi Vega, fanka, która pozostawiła Nodala bez słowa i fanka meksykańskiej kultury?

bez wyobrażenia Christian Nodal Pobił rekordy swoim koncertem w Hiszpanii, który zgromadził 15 000 osób i osiągnął pierwszą „wyprzedaż” dla regionalnego meksykańskiego artysty na jednym z najgorętszych tłumów w regionie, jednak piosenkarz nigdy nie wyobrażał sobie, że tej nocy spełni marzenie o fanka, która od tygodni planowała poprosić go, by pozwolił jej wyjść na scenę i wykonać z nim piosenkę, i chociaż młoda kobieta była wzruszona do łez, to Nodal został z otwartymi ustami, widząc piosenkę. Świetne umiejętności wokalne dla jego zwolenników.

W ubiegłą niedzielę Nodal wystąpił na scenie Centrum Wikink w Madrycie, by dać swój pierwszy koncert na Starym Kontynencie, ale niezależnie od tego, czy jest to jego pierwszy występ, meksykański kompozytor – jak potocznie mówią – „”, przez będąc pierwszym wokalistą Meksykanin pakuje to miejsce, pierwszy taki wokalista został wyprzedany, więc nie wahał się podzielić w swoich sieciach, jak bardzo cieszy się z tej wiadomości, niezależnie od tego, że koncert już się skończył, jego fani kontynuował intonowanie swoich piosenek, gdy opuszczali salę koncertową.

Ale to nie był jedyny niezwykły moment tego wieczoru, bo gdy Nodal czekał na spotkanie z hiszpańskimi fanami, był tam fan, który przez wiele dni planował poprosić piosenkarkę, by pozwoliła jej wyjść na scenę i zaśpiewać z nim. I powiedziała i zrobiła, cóż, jej życzenia zostały spełnione, a tłumaczka „Nie skończyliśmy i nie skończyliśmy” zauważyła, że ​​młoda kobieta, zidentyfikowana jako Naomi Vega, trzyma tabliczkę z przesłaniem: „Chcę śpiewać”, podczas gdy muzyk grał przebój „Może”.

Przeczytaj także: W niecałe 24 godziny Tina Turner stała się królową streamingu i sprzedaży swoich płyt

Na scenie personel dał Naomy mikrofon do śpiewania razem z Nodalem, którego opisał – za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych – jako „najwspanialszy repertuar meksykańskiej muzyki”, moment, który opisał jako najlepszy w jej życiu, odkąd młoda kobieta stawia swoje pierwsze kroki w muzyce hiszpańskiej A przy okazji wyjaśnia, że ​​stworzyli „Volver, volver”, piosenkę – zdradziła – która ma dla niej duże znaczenie, bo choć pochodzi z Hiszpanii, w poście, który odżyła chwilę, przesłała zdjęcie, kiedy była małą dziewczynką w kapeluszu charro.

I chociaż Naomi jest niezależną piosenkarką i autorką tekstów, Nodal nie był tego świadomy, więc kiedy usłyszał, jak śpiewa, nie mógł nie zignorować swojego zdumienia i fascynacji, ponieważ młoda kobieta osiągnęła nawet najwyższe noty w piosenka. Piosenka, nawet Meksykanin musiał dać jej chwilę zabłysnąć, gest, który fani docenią później tą wiadomością:

„Dziękuję za waszą szlachetność i za spokój ducha, który mi daliście, gdy szedłem z wami dalej na froncie. (…) wciąż nie mogę w to uwierzyć i nie mogę przestać oglądać tego wideo w kółko i w ogóle” w takich chwilach jestem podekscytowany ”, młoda kobieta pisze, że dodatkowo przesłał wszystkie filmy, które inni oglądali w tym czasie, którzy byli na widowni, udostępnili mu w swoich sieciach społecznościowych.

Przeczytaj także: Cazzu pokazuje swój ciążowy brzuszek odważnym spojrzeniem, które odebrało Nodalowi mowę

Sukces Nodala w Madrycie był tak wielki, że już potwierdził, że „Forajidos Tour”, jak nazwano jego ostatnią trasę, powróci do regionu za rok, ponieważ otworzył trzy koncerty; Jako pierwsi ponownie spotkają się z Centrum Wikink 12 lipca 2024 r., a po raz pierwszy odwiedzą Barcelonę i Fuengirolę odpowiednio 13 i 15 lipca.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z dzisiejszymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail

mleko