28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest Ismael Ramirez Cruz, Meksykanin Charles Bronson i Saint Duo w kinie

Ismael Ramirez Cruz był bliskim przyjacielem i małżonkiem El Santo w 10 filmach (Zdjęcie: Twitter / @ElHijodelSanto)

Pośród szaleństwa meksykańskich zapasów, Święty Zasłynął dzięki znakomitym występom na ringu, a także Legenda jego postaci w kinie. Chociaż najbardziej rzucającą się w oczy twarzą był Rodolfo Guzmán Huerta, człowiek, który ucieleśniał mężczyznę w srebrnej masce, podczas kręcenia swoich filmów fabularnych towarzyszyła mu inna istota pierwotna, a mianowicie: Ismaela Ramireza Cruza, Również od wojownika To było dla niego jak podwójne I zmarł 12 stycznia 2022 roku.

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, on Syn świętego potwierdził śmierć byłego sportowca W wieku 88 lat. „Bardzo mi przykro z powodu śmierci pana. Ismael Ramirez Cruz, znany w meksykańskich zapasach jako Meksykański Charles Bronson. To był on i Carlitos Suarez Najlepsi przyjaciele mojego ojca. Spoczywaj w pokoju. Przesyłam kondolencje swoim dzieciom, rodzinie i przyjaciołom” – stwierdził na swoim profilu Umieść tweeta.

Chociaż jego sukces na ringu przyszedł, dopóki nie stracił jednej z wielu masek, których używał w swojej karierze, rodzinne miasto Exxmiquilpan, Hidalgo, nie miało prostego życia, zanim nauczył się specjalizacji wrestlingu. Potrzebował tego w dzieciństwie Pracuje jako rolnik na farmie w swoim rodzinnym mieścieJego pierwszym zajęciem było odśnieżanie krzaków magui w celu wydobycia miodu pitnego i Rozprowadź go w sąsiednich miastach, gdy stanie się miazgąWedług dziennikarza Humberto Rios Navarrete.

Po przejściu na emeryturę założył siłownię treningową dla przyszłych wojowników (Zdjęcie: Twitter / @Floresh66Jesus)
Po przejściu na emeryturę założył siłownię treningową dla przyszłych wojowników (Zdjęcie: Twitter / @Floresh66Jesus)

Atak szefa na jego żonę sprawił, że chciał bronić ofiary, w wyniku czego otrzymał surową reprymendę. Opowiadając o swoich doświadczeniach w domu, ostrzegła matkę, że z tego powodu powinna znaleźć nową pracę nie chciałem być „leniwy”. Tak było, w przypływie wściekłości, pojechał do Exmicilpan City, chociaż po pięciu miesiącach pracy Postanowił spróbować szczęścia w Mexico City, mimo że miał 10 lat.

READ  Córka Angeliki Rivery broni pach bez woskowania

Kiedy przybył do stolicy, priorytetem w jego życiu było znalezienie pracy, która pozwoliłaby mu przeżyć i utrzymać się. Taki właśnie próbowałeś być Pracownik budowlany, malarz, sprzątaczki, szewc, dostawca tortilli, a nawet chłopiec na posyłki. W samym sercu kraju Ramirez Cruz dojrzał i przeżył okres dojrzewania i młodości, przyciągany przez ekscytujące sporty oprócz boksu i jazdy na rowerze.

Pewnego dnia, kiedy pracował w sklepie obuwniczym, został wysłany po parę ubrań do domu. Jednak po drodze pobiegł do drzwi, z których dobiegł wielki szum. kiedy się schylisz, Zobaczył, że niebieski diabeł walczył w telewizji I w tym czasie był uzależniony od zapasów. potem zdecydował Dołącz do siłowni, aby poznać podstawy tego sportu.

Meksykański Charles Bronson zmarł 12 stycznia 2022 r. (Zdjęcie: Twitter @ElHijodelSanto)
Meksykański Charles Bronson zmarł 12 stycznia 2022 r. (Zdjęcie: Twitter @ElHijodelSanto)

Dzięki swoim umiejętnościom szybko przebił się przez horyzonty i Alfons Valderrama, słynny trener trzustki, Postawił go na swojej drodze do debiutu w wieku 22. Zadebiutował w Arena Coliseo w 1956 roku pod pseudonimem White Panther. Później używał innych postaci, takich jak Pancho Pantera i Rebelde Rojo,

W kwietniu 1977 został po raz pierwszy ujawniony. Stracił swój ostatni pseudonim na rzecz Ultramana w Torrio de Quatro Caminos. Jednak ludzie zauważyli jego podobieństwo do słynnego amerykańskiego aktora, a ludzie zaczęli krzyczeć „Es Charles Bronson!”, więc stał się pseudonimem, który towarzyszył mu przez całe życie, czyli Meksykański Charles Bronson.

Z wtargnięciem pierścienia Związany z El Santo, twój obywatel. obie litery Nawiązali wspaniałą przyjaźń i podzielili się zestawem nagrań składającym się z ponad 10 filmów pomiędzy tym czarne złotoi Czarna magia s lekarz śmierci. na emeryturze, Don Karol Poświęcił się trenowaniu młodych ludzi zainteresowanych piractwem, a nawet założył siłownię w swoim domu w Meksyku.

Czytaj: