4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest Caleb Wallace, lider antymasek, który zmarł na Covid-19 w USA?

„Dla mnie bardziej wolność niż Twoje zdrowie osobiste”. Ten argument był taki Caleb Wallace Używane przed władzami, które wzywały ludzi do przestrzegania środków ochrony zdrowia przeciwko wirusowi Corona.

Wallacekto odszedł w ostatnią sobotę w Teksas za pomocą COVID-19, podkreślając, że rzeczy w Zjednoczone państwo Nie były dobre. sprzeciwia się użyciu maska, dystansowanie społeczne i zamykanie biznesu, podejmowanie działań i tworzenie grupy z innym liderem denierów, Coco Simpson, zwanym Freedom Defenders w San Angelo, TeksasPodczas których zorganizował w ubiegłym roku serię wieców przeciwko środkom zdrowotnym nie tylko na poziomie państwa, ale na poziomie krajowym.

W listopadzie 2020 r., podczas wydarzenia dotyczącego aktualizacji koronawirusa, stwierdził: „Nie mogę odróżnić, czy mam swobodę oddychania wolnym powietrzem, czy oddychania nim za tym czymś. [el cubrebocas]”.

Wallace30, ojciec trzech córek, który spodziewał się czwartego dziecka z żoną Jessicą, niesłusznie twierdził, że „jest bardzo mało dowodów na to, że maska pracować dla kogoś”, władze powinny „natychmiast uchylić” wszystkie polityki związane z COVID-19.

W obliczu kwestii praw konstytucyjnych Wallace nalegał: „Moje zdrowie nie ma z tobą nic wspólnego. Choć brzmi to surowo, nasze podstawowe prawa konstytucyjne to chronią. Przykro mi, jeśli to jest zbyt silne i nie obchodzi mnie to. Wolność jest dla mnie ważniejsza niż twoje zdrowie osobiste”.

Wallace Był także koordynatorem stanu w Departamencie Sprawiedliwości i protestami, które kierował Teksas Zwrócili uwagę w kraju. Jedno z najbardziej zapamiętanych wydarzeń miało miejsce w lipcu 2020 roku w San Angelo, TeksasTam, gdzie protestujący odmówili, oprócz Stosowanie masek na twarz Zamknięcie biznesu, naukowe dowody na… COVID-19.

Według doniesień amerykańskich mediów Wallace Uważała również, że przepisy dotyczące szczepień naruszają konstytucyjne prawa jednostek.

W kwietniu Wallace napisał list do okręgu szkolnego San Angelo, żądając uchylenia wszelkich środków ostrożności przeciwko koronawirusowi.

READ  Czy po zbliżającym się ataku na Gazę Izrael ma plan na to, co będzie dalej?

26 lipca Wallace Zaczął się czuć źle, ale odmówił przystąpienia do testu COVID-19. Zamiast tego zdecydował się wziąć witaminę C, cynk i iwermektynę, lek przeciwpasożytniczy, który według lekarzy jest nieskuteczny przeciwko niemu. Korona wirus, pomimo swojej popularności.

30 lipca, gdy jego stan się pogorszył, został przyjęty na izbę przyjęć. nie ulepszone. Od 8 sierpnia stracił przytomność, oddychając za pomocą respiratora.

W ostatnią sobotę zmarł. „kaleb Zmarł spokojnie. Jessica powiedziała na stronie GoFundMe powołana przez nią, aby zwrócić się o pomoc finansową na pokrycie kosztów leczenia jej męża. Kampania zebrała 71 115 dolarów.

Dzień przed śmiercią Jessica opublikowała tę wiadomość w mediach społecznościowych. „Był niedoskonałym człowiekiem, ale kochał swoją rodzinę i córki bardziej niż ktokolwiek inny. Dla tych, którzy pragnęli śmierci, przepraszam, że twoje opinie i opinie cię zraniły. Modliłem się, aby wyjść z choroby z nową perspektywą i większą szacunek dla życia. Nie mogę powiedzieć więcej, ponieważ nie mogę mówić w jego imieniu.”

Przeczytaj także: Unia Europejska zostaje usunięta z listy bezpiecznych krajów do Unii Europejskiej i ponownie nakłada ograniczenia podróżowania z powodu Covid

agv