22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest Caleb Wallace, lider antymasek, który zmarł na Covid-19 w USA?

„Dla mnie bardziej wolność niż Twoje zdrowie osobiste”. Ten argument był taki Caleb Wallace Używane przed władzami, które wzywały ludzi do przestrzegania środków ochrony zdrowia przeciwko wirusowi Corona.

Wallacekto odszedł w ostatnią sobotę w Teksas za pomocą COVID-19, podkreślając, że rzeczy w Zjednoczone państwo Nie były dobre. sprzeciwia się użyciu maska, dystansowanie społeczne i zamykanie biznesu, podejmowanie działań i tworzenie grupy z innym liderem denierów, Coco Simpson, zwanym Freedom Defenders w San Angelo, TeksasPodczas których zorganizował w ubiegłym roku serię wieców przeciwko środkom zdrowotnym nie tylko na poziomie państwa, ale na poziomie krajowym.

W listopadzie 2020 r., podczas wydarzenia dotyczącego aktualizacji koronawirusa, stwierdził: „Nie mogę odróżnić, czy mam swobodę oddychania wolnym powietrzem, czy oddychania nim za tym czymś. [el cubrebocas]”.

Wallace30, ojciec trzech córek, który spodziewał się czwartego dziecka z żoną Jessicą, niesłusznie twierdził, że „jest bardzo mało dowodów na to, że maska pracować dla kogoś”, władze powinny „natychmiast uchylić” wszystkie polityki związane z COVID-19.

W obliczu kwestii praw konstytucyjnych Wallace nalegał: „Moje zdrowie nie ma z tobą nic wspólnego. Choć brzmi to surowo, nasze podstawowe prawa konstytucyjne to chronią. Przykro mi, jeśli to jest zbyt silne i nie obchodzi mnie to. Wolność jest dla mnie ważniejsza niż twoje zdrowie osobiste”.

Wallace Był także koordynatorem stanu w Departamencie Sprawiedliwości i protestami, które kierował Teksas Zwrócili uwagę w kraju. Jedno z najbardziej zapamiętanych wydarzeń miało miejsce w lipcu 2020 roku w San Angelo, TeksasTam, gdzie protestujący odmówili, oprócz Stosowanie masek na twarz Zamknięcie biznesu, naukowe dowody na… COVID-19.

Według doniesień amerykańskich mediów Wallace Uważała również, że przepisy dotyczące szczepień naruszają konstytucyjne prawa jednostek.

W kwietniu Wallace napisał list do okręgu szkolnego San Angelo, żądając uchylenia wszelkich środków ostrożności przeciwko koronawirusowi.

READ  Młoda kobieta oddaje nerkę swojemu chłopakowi, a później dowiaduje się, że ją zdradził

26 lipca Wallace Zaczął się czuć źle, ale odmówił przystąpienia do testu COVID-19. Zamiast tego zdecydował się wziąć witaminę C, cynk i iwermektynę, lek przeciwpasożytniczy, który według lekarzy jest nieskuteczny przeciwko niemu. Korona wirus, pomimo swojej popularności.

30 lipca, gdy jego stan się pogorszył, został przyjęty na izbę przyjęć. nie ulepszone. Od 8 sierpnia stracił przytomność, oddychając za pomocą respiratora.

W ostatnią sobotę zmarł. „kaleb Zmarł spokojnie. Jessica powiedziała na stronie GoFundMe powołana przez nią, aby zwrócić się o pomoc finansową na pokrycie kosztów leczenia jej męża. Kampania zebrała 71 115 dolarów.

Dzień przed śmiercią Jessica opublikowała tę wiadomość w mediach społecznościowych. „Był niedoskonałym człowiekiem, ale kochał swoją rodzinę i córki bardziej niż ktokolwiek inny. Dla tych, którzy pragnęli śmierci, przepraszam, że twoje opinie i opinie cię zraniły. Modliłem się, aby wyjść z choroby z nową perspektywą i większą szacunek dla życia. Nie mogę powiedzieć więcej, ponieważ nie mogę mówić w jego imieniu.”

Przeczytaj także: Unia Europejska zostaje usunięta z listy bezpiecznych krajów do Unii Europejskiej i ponownie nakłada ograniczenia podróżowania z powodu Covid

agv