18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kilka dni po śmierci Juliána Figueroa José Manuel Figueroa podarował Marie Claire pierścionek zaręczynowy

Kilka dni po śmierci Juliána Figueroa José Manuel Figueroa podarował Marie Claire pierścionek zaręczynowy

9 kwietnia świat muzyki pogrążył się w żałobie po śmierci Sensei Julian FigueroaOh, syn pierwszej aktorki Maribel Guardia piosenkarz, Julian Figueroa. Młody człowiek stracił życie w wieku 27 lat na skutek zawału serca.

Jose Manuel Figueroa wspomina Juliana Figueroa

Prawie dwa tygodnie po tragedii, która dotknęła rodzinę, José Manuel Figueroasyn Joan Sebastian, udzielił wywiadu, w którym opowiedział o śmierci Juliána Figueroa, podkreślając, że nie pogodził się jeszcze ze swoją niefortunną stratą.

Przed kamerami porannego programu „Sala El Sol” piosenkarz i autor tekstów powiedział, że przechodzi ciężki okres, więc przesłał mu całe swoje wsparcie. Maribel Guardia i młoda wdowa Imelda Garza. Potwierdził, że nadal nie wie, gdzie spoczną prochy jego przyrodniego brata.

obok, José Manuel Figueroa Potwierdził, że będzie próbował zbliżyć się do José Juliána, syna Juliána Figueroa, mając nadzieję, że Imelda nie zabierze go do miasta Monterrey w stanie Nuevo León.

„Trudne. Nadal tego nie rozumiem. Wiem, że przeżywa ciężkie chwile (Maribel Guardia). Zostawił nam syna w prezencie. Mam nadzieję, że Imelda nie zabierze go do Monterrey (jego syna), moje intencje żebyśmy go dalej szukali”.

Jose Manuel Figueroa jest zaangażowany

Przed rozmową z mediami Jose Manuel Figueroa zakładał, że podarował pierścionek zaręczynowy swojej obecnej dziewczynie, Harfa Marie Claire, z którym był związany romansem przez kilka miesięcy. Prezenterka telewizyjna pochwaliła się drogim klejnotem, który podarował jej narzeczony.

Chociaż dokładna data ich ślubu nie jest obecnie znana, José Manuel Figueroa Wyjaśnił, że nie chcą wielkiej imprezy, ale z pewnością będzie na niej obecna prasa. Marie Claire Harp była szczęśliwa, mogąc pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym na swojej dłoni

„On już ma pierścionek” – powiedział przed kamerami Jose Manuel Figueroa.

Czytaj

READ  Przekonują Ginę Ortegę do ponownego wykonania tańca Merliny

„Wróć lub zerwij z nami”: Eric Rubin wyjaśnia, jakie są jego intencje wobec byłej żony, Andrei Legarrety

„Czy to źle?”: Natalia Téllez przyznała, że ​​chciałaby mieszkać w innym domu niż jej partner, powiedziała