9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy Pantery zadebiutują i czy będą liczyć na bezprecedensowy wyczyn w Holandii-Polsce?

Kiedy Pantery zadebiutują i czy będą liczyć na bezprecedensowy wyczyn w Holandii-Polsce?

Będą szukać bezprecedensowych osiągnięć Gepardy W Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej kobiet w Holandii i Polsce, rozpoczynający się w ten piątek starciem Polski z Chorwacją. Jasnoniebiesko-biała drużyna zadebiutuje dopiero w niedzielę vs Chiny, zamierza wejść do drugiej rundy konkursu, etapu, do którego nigdy wcześniej nie dotarł. Wyzwanie jest ogromne, zwłaszcza na pierwszym etapie, ponieważ będą mieli bardzo trudną grupę, ale Argentyńczycy przyjeżdżają pełni zaufania.

„Na poziomie grupowym pracowaliśmy od maja i było wiele meczów, aby przetestować zespół i potwierdzić siebie. Odbyliśmy towarzyską trasę w Argentynie, która składała się z siedmiu meczów, przed meczem Panamerykańskim, zagraliśmy dobrze i kilka tygodni bardzo intensywnych szkolenia. Mamy wysokie oczekiwania.” powiedział mu Lucia Verdier A Ostry Zanim grupa wyjechała do Europy.

– Naszym wielkim celem jest awans do drugiej rundy. Pracujemy nad tym – zapewnili libero i kapitan. Tatiana RizzoGranie w turnieju tej rangi po raz trzeci i jeden z trzech graczy w drużynie z doświadczeniem w Mistrzostwach Świata.

– Naszym wielkim celem jest przejście do drugiej rundy – powiedziała kapitan drużyny Tatiana Rizzo. Zdjęcie REUTERS/Valentyn Ogirenko

Doświadczeni pozostali dwaj uzyskują wyniki Yas Nisedich i centrum Emiles Sosa. Tymczasem właściciele statków Burmistrz Wiktorii Tak Sabrina jest Niemką; Naprzeciwko Rynek Erica Tak Bianca Gugno; Rośliny Bianca Fariol, Candelaria Herrera Tak Brenda Graf; Uzyskiwanie wskazówek Daniela Pulech, Candela Salinas Tak Lucia Verdier; uwalniam ją Agostina Peloso Zagrają swój pierwszy Puchar Świata.

ArgentynaMiejsce 22, będzie częścią grupy D, która zostanie rozegrana w Arnhem w Holandii. Chiny (4), jego rywal tej niedzieli, Brazylia (2.), Republika Che (10°), Kolumbia (16.) i Japonia (7.). Jest fakt, który odzwierciedla złożoność panoramy reżysera Hernan Ferraro: Trzech z tych pięciu zawodników to zdobywcy medali w ostatnich trzech edycjach Pucharu Świata.

READ  Polska ma jeden dla Argentyny i jeden dla piasku

Brazylia zdobyła srebro w 2010 i brąz w 2014; Chińczycy zajęli drugie miejsce w 2014 r. i trzecie w 2018 r.; A Japończycy wspięli się na ostatni stopień podium w 2010 roku.

Z uwagi KolumbiaArgentyna niedawno świętowała niezwykłe zwycięstwo. Wygrana 3-1 w finale Pre-Pan American z Santiago de Chile I dostali bilety Gry Panamerykańskie W przyszłym roku odbędzie się również w stolicy transandyjskiej.

Pantery – które zakwalifikowały się do Pucharu Świata w rankingu i rozdały dwa bilety po zajęciu trzeciego miejsca w zeszłorocznych mistrzostwach Ameryki Południowej (pojechały do ​​Brazylii, mistrza i Kolumbii, finalisty) – wskoczą na boisko i rozbiją nagrywać. Na pierwsze spotkanie. Po raz pierwszy w historii zagrają w turnieju ekumenicznym już trzecią edycję z rzędu.

Reprezentacja na tym poziomie osiągnęła najlepszy wynik w 1960 roku w Brazylii, gdzie w swoim pierwszym występie wygrała jeden (3:1 z Urugwajem) i przegrała dwa (z Japonią i Polską), zajmując trzecie miejsce. Grupa A nie awansowała do drugiego etapu i zajęła ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.

Od tego czasu nigdy nie był w stanie przekroczyć 15. pozycji, którą Chiny zajmowały w 1990 roku. W dwóch ostatnich edycjach, Włochy 2014 i Japonia 2018, zajął odpowiednio 17 i 19 miejsce.

Pantery wygrały 3:1 z Francją w ostatnim meczu rozgrzewkowym na Mistrzostwach Świata.  Zdjęcie z Twittera @Voley_FeVA

Pantery wygrały 3:1 z Francją w ostatnim meczu rozgrzewkowym na Mistrzostwach Świata. Zdjęcie z Twittera @Voley_FeVA

Drużyna Ferraro zakończyła przygotowania do turnieju w zeszłym tygodniu sparingami w różnych miastach Francja. Wygrał mecz grupowy 3-1 Kanada I przegrał 3-0 Japonia w Belfort; 3-0 w dół Kolumbia w Chaumont; Pokonali galijski 3-1 w Selstat Belgia 3-1 w Annemeville. W tym samym miejscu pokonali kanadyjski zespół 3-2 w walce o piąte miejsce.

READ  „Latynosi” powinni zrobić decydujący krok w kierunku ćwierćfinału

Jak będą rozgrywane Mistrzostwa Świata?

Konkurs odbędzie się w trzech fazach. Po pierwsze, 24 uczestniczące narody tworzą cztery grupy po sześć, grając przeciwko sobie. Czterech najlepszych awansuje do następnego etapu, zbierając punkty zdobyte w pierwszej rundzie z każdym.

W tym drugim wydarzeniu 16 drużyn zostanie rozmieszczonych w dwóch strefach po osiem w każdej. W początkowej fazie osoby z grupy A dołączają do grupy D; i drużyna B przeciwko C. Każda drużyna rozegra tylko cztery mecze, ponieważ nie zmierzy się ponownie z przeciwnikami, z którymi zmierzyła się już w poprzedniej rundzie. Czwórka najlepszych w każdej grupie będzie kontynuować swoją drogę do walki o tytuł.

Trzecia faza będzie składać się z harmonogramu eliminacji na żywo z ćwierćfinałami, półfinałami i finałami. Decydujący mecz i walka o trzecie miejsce odbędzie się 15 października ApeldoornHolandia.

Ulubiony do podniesienia trofeum AmerykaŚwiat numer jeden i złoto Igrzyska Olimpijskie w TokioArgentyna zajęła 11 miejsce na 12 uczestników. Inni kandydaci BrazyliaDrugie miejsce w rankingu i srebro w stolicy Japonii w zeszłym roku; serbski, obrońca tytułu mistrza i brązowy medalista olimpijski; I WłochyTrzecie miejsce w klasyfikacji i finale poprzednich Mistrzostw Świata.

Kompletny mecz grupy D

Sobota 24.09, 15:30 (czasu argentyńskiego) przez Star+. Brazylia-Czechy.

Niedziela 25.09, 09.00 na ESPN i Star+. Chiny-Argentyna.

Niedziela 25.09, 09.15 na Star+. Japonia-Kolumbia.

Poniedziałek 26.09, 09.15 w Nakshatra+. Japonia-Czechy.

Poniedziałek 26.09, 13:30 w ESPN i Star+. Brazylia-Argentyna.

Wtorek 27.09, 09.00 przez Star+, Chiny-Kolumbia.

Środa 09/28 o 09.15 Nakshatra+. Chiny Japonia.

Środa 28.09, 10.00 na Star+. Brazylia-Kolumbia.

Środa 28.09, 13:00 w ESPN i Star+. Argentyna-Czechy.

Piątek 30.09, 09.00 na Star+. Chiny-Czechy.

Piątek 09/30, 09.15 w Star+. Brazylia-Japonia-

Piątek 30.09, 13:00 w ESPN i Star+. Kolumbia-Argentyna.

Sobota 01.10., 09.00 na Star+. Brazylia-Chiny.

Sobota 10.01, 13:00 w Star+. Kolumbia-Czechy.

Niedziela 02/10, 9.15 na ESPN i Star+. Japonia-Argentyna.

*Wszystkie mecze zostaną rozegrane w Arnhem w Holandii.

READ  Bruksela żąda od Polski jasnych odpowiedzi w sprawie „afery wizowej”.

Inne grupy Pucharu Świata

Grupy Pucharu Świata.  Zdjęcie za pośrednictwem Twittera @volleyballworld

Grupy Pucharu Świata. Zdjęcie za pośrednictwem Twittera @volleyballworld

W grupie A, Arnhem: Holandia, Włochy, Belgia, Portoryko, Kamerun i Kenia.

Grupa B, Arnhem i Gdańsk (Polska): Polska, Turcja, Dominikana, Korea Południowa, Tajlandia i Chorwacja.

Grupa C, Arnhem i Łódź (Polska): USA, Serbia, Niemcy, Bułgaria, Kanada i Kazachstan.

Faza druga i trzecia

Rewanż zostanie rozegrany od 4 do 9 października.

Grupa E, Rotterdam (Holandia): Czwórka najlepszych z grupy A i grupy D.

Grupa F, Łódź (Polska): Czołowa czwórka B i C.

Ćwierćfinały zostaną rozegrane 11 października w Apeldoorn (Holandia) i Kliwis (Polska). Półfinały i finał w tych samych miejscach 12 i 13 oraz mecz o brązowy medal w Apeldoorn w sobotę 15 lutego.