15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy narodził się proces sądowy między Fox Sports i Claro Sports?

W minioną niedzielę rozpoczęła się „bitwa” między Fox Sport s Marka jasneKiedy firma Grupa Laman Nieprzesłane América Móvil (Grupa Carsu) meczu pomiędzy Lew s AmerykaKtóry był transmitowany w telewizji Fox Sports Premium s youtube Jasna marka.

Po dwóch pozycjach firm, w których Arturo Elia Ayoubdyrektor Grupo Carso, indeksowany”brudne sztuczki’, Podczas gdy Manuel Arroyoz Grupo Lauman, powiedział „Nie pozwolimy, by prawa przeszły za darmo„Powiemy, kiedy rozpoczął się spór między dwoma właścicielami firm.

i to jest Zamek Ludwikawspółpracownik RÉCORD, powiedział at zapis krytycznyktóry miał miejsce w 2012 roku, kiedy Le Mans s Ameryka Movil Zaczęli bójki, bo oboje chcieli kupić Gazeta Finansowabędąc Arroyo zwycięskim nad Elias Ayoub.

Później doszło między nimi więcej konfrontacji, ponieważ w ofertach rządu federalnego w zakresie technologii i komunikacji z ośrodkami redukcji społecznej, Manuel Arroyo bije Ameryka Movil Przeważnie.

Ale „słoma, która złamała grzbiet wielbłąda” była wtedy, gdy Emilio Azcarraga Janprezydent Telewiza s Arturo Elia Ayoub Wstań Manuel Arroyo Na konferencji komunikacyjnej cała trójka miała być panelistami wydarzenia.

Po problemie z wysyłaniem Lewkto należy do Grupa Pachucaprezydent, Jezus Martinez Będą musieli skierować sprawę do Federalnego Instytutu Łączności (Ifetel), aby odsłonić dwa kontrakty i znaleźć zwycięzcę.

Należy pamiętać, że w komunikacji Fox Sport Twierdzi, że nie można zrezygnować ze wzmianki, gdy inni fani płacą za produkt, podczas gdy Marka jasne twierdzą, że mają prawo do platformy cyfrowe.

Możesz być także zainteresowany: Wideo: Emilio Lara nie radzi sobie ze swoimi nerwami na konferencji Pre-LAFC VS AMERICA

READ  Dani Alves wysyła sygnały ze zdjęciem Fridy Kahlo i śpiewa mariachi