15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Khaby Lame: To wygrywa popularny tiktoker w sieciach społecznościowych

Meksyk /

Większość najpopularniejszych twórców treści na całym świecie dała jasno do zrozumienia, że ​​ich kariera zaczęła się jako hobby.Dziś, wraz z upływem czasu, ta praca jest obecnie jedną z najbardziej godnych pozazdroszczenia i najbardziej poszukiwanych przez nowe pokolenia.

W dzisiejszych czasach trudniej jest zostać twórcą treści dla sieci społecznościowych i generować dochód, ponieważ jest więcej osób, które mają ten sam cel. Niewątpliwie większość młodych ludzi kieruje się stylem życia, który widzą na swoich ekranach.

Ze względu na bezpieczeństwo, jestWiększość influencerów nie ujawnia swoich zarobków w mediach społecznościowych, a wielu próbuje zgadywać swoje dochodyzazwyczaj większe niż użytkownik może sobie wyobrazić.

Khaby Lame jest użytkownikiem z największą liczbą obserwujących w sieci społecznościowej TikTok. Ma dopiero 22 lata i ponad 147 milionów obserwującychImponująca postać jak na swój młody wiek. Jego treść, choć uważana za prostą, zdołała przyciągnąć uwagę wielu osób.

Życie Lame zmieniło się dwa lata temu wraz z nadejściem epidemii Ponieważ pracował w fabryce we Włoszech, ale został zwolniony z powodu zmniejszenia liczby pracowników. Ze względu na swój wolny czas i izolację społeczną postanowił tworzyć treści na TikTok.

Młody człowiek nigdy nie wyobrażał sobie, że jego komediowa ekspresja, zaprzeczająca sztuczkom wirusowym, stanie się tak popularna na platformie.tak bardzo, że według Portal Pomiaru Majątku, Wiedza CA, Xabi Lem ma ponad 13 milionów dolar Na twoim koncie bankowym to ponad 200 milionów meksykańskich pesos.

Liczba, którą Xabi zdołał zebrać dzięki portalom społecznościowym bez wypowiedzenia ani słowa, jest imponująca, trzeba wziąć pod uwagę, że twórca również generuje dochody współpracując i publikując o znanych markach.

k