1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kelnerka Hooters spłaca dług na studiach dzięki konkursowi

Barman Hooters podzielił się swoją historią sukcesu, upewniając się, że to działa Sieć restauracji W Zjednoczone państwo Pomóż mu skończyć Uniwersytet bez żadnej religii.

Emily Johnson Poszedł do pracy nad kontrowersjami seria W 2017 roku, po maturze, podczas podejmowania decyzji, jaki zawód studiować.

Młoda mieszka w fl I wszedłem do oddziału, który znajduje się w San Jose, w Jacksonville. Jeden z powodów wyboru firma Był to program zwrotu czesnego uczelni.

polecamy

Wkrótce nastoletni brat Emilia Znaleźli guza mózgu i rodzina musiała regularnie odwiedzać szpital.

Ten złożony etap zainspirował młodą kobietę Stań the stopień Jako pomoc w terapii zajęciowej.

Chociaż wszedł UniwersytetAmerykanka nie rzuciła pracy jako Hooters kelnerka Zdecydował się wykorzystać pieniądze na opłacenie studiów.

Z twoją pracą na pół etatu, Johnsona Powiedziała mu, że przez kilka lat udało jej się skończyć studia bez proszenia o pożyczkę słońce.

Ale nie wszystko pieniądze wygrała to Kelnerka W branży dużą część studiów pokrył tym, co wygrywał w konkursach organizowanych przez firmę.

Emily została finalistką konkursu im Pani Hooters A w zeszłym roku został uznany za Hooters Dziewczyna Roku 2022, która jest nagrodą honorowaną przez znamienite kelnerki. Oprócz wykorzystania pieniędzy na fundusz na studia, pracownik mógł dostać się do Plan płatności czesnego dostarczone przez firmę.

the Czynnik Gwarantuje mu lepsze oceny w szkole, im większy wkład wniesie Sieć restauracjiNiezależnie od tego, czy jest to zespół kelnerek, czy personel administracyjny.

Choć skończył studia w zeszłym roku i obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii, Emily Johnson Wykonuj kilka zmian w Hooters, aby uzyskać dodatkowy dochód.

poza tym Kelnerka Ma tytuł magistra terapii zajęciowej, który potrwa trzy lata, więc planuje kontynuować pracę w tym kierunku trąbki.

READ  Młody człowiek, który ukrywa się w syberyjskim lesie, aby uniknąć poboru do wojska przez Putina

Emily Johnson Tworzyła też cztery razy w kalendarzu i jest ambasadorką m.in trąbki niektóre kampanie krajowe.