22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kazuo jest w ciąży z Christianem Nodalem, ujawnia María Luisa Valdés Doria – Publimetro México

Kolejny rozdział rozpoczyna się w serialu Angeli Aguilar i Christiana Nodala. Po córce Pepe Aguilara Zaprzeczył temu w rozmowie z magazynem zPo ślubie z piosenkarzemŻegnaj miłości” W Skala reklamowa Mówimy Wam, że informacja przekazana przez dziennikarkę Maxine Woodside jest prawdziwa.

Źródło potwierdziło, że ślub młodych artystów już się odbył, a na weselu był obecny jej ojciec. Informujemy również, że śpiewacy otrzymali błogosławieństwo Papieża Franciszka.

Według dziennikarza teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły tego powiązania. Maria Luiza Valdes DoriaKazoo spodziewa się drugiego dziecka z Christianem Nodalem.

Koniec piątku!

Mówi się, że Kazuo jest w ciąży z Christianem (Akdi); Koniec piątku. To naprawdę szalone„Rozmówca powiedział w programie”.vivalavi„L Multimedia.

Rozmówca skomentował też, że złe w tym wszystkim jest to, że piosenkarz tak długo zwlekał z doniesieniem, że zakończył już związek z Argentyńczykiem, bo według jego informatorów nie są już razem, odkąd Nodal zaczął usuwać mu tatuaże z ciała . Jego twarz. .

Gospodarze audycji stwierdzili, że ta wiadomość jest już lepsza niż odcinek „Róża z Guadalupe„.

Zapewnili ekskluzywny artykuł dla magazynu Hola

Podobnie jak Maxine i Publimetro, również gospodarz zdaje sobie sprawę, że ślub Angeli i Christiana już się odbył. Magüicha powiedziała, że ​​połączenie zostało utworzone, aby Angela mogła wyruszyć w światową trasę koncertową z Christianem Nodalem.

Według byłego współpracownika Televisy, Espectáculosa, ekskluzywny link pobłogosławiony przez papieża Franciszka (jak już powiedzieliśmy) będzie prowadził do magazynu Powitaniew ten sposób Angela potwierdziła swój związek z Nodalem.

READ  Chiński horoskop na dziś: Oto prognozy dla każdego znaku na 28 listopada