28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kate Middleton i jej ponadczasowa „środowiskowa” wizja walki ze zmianami klimatu

W następną niedzielę będzie Długo oczekiwana data księcia Williama. Jest to dostarczenie Earthshot Award, nagrody stworzonej przez Fundacja Książąt Cambridge Z milionem funtów, który nagradza spośród 15 finalistów najbardziej innowacyjny pomysł, który przyczynia się do zmniejszenia zagrożenia klimatycznego. W tę środę zaczął grzać silniki w szkole w zachodnim Londynie. I zrobił to ze swoją żoną, która od tego czasu również chce pełnić swoją rolę w sprawie Kate Middleton zdecydowała się na ponadczasowy wygląd Nawiązując do swojej walki ze zmianami klimatycznymi.

Nie można było powiedzieć, że był to bardzo zaskakujący wygląd. Po pierwsze dlatego, że księżna Cambridge – podobnie jak wielu członków rodziny królewskiej – jest przyzwyczajona do ich robienia mrugając przez jej ubrania. Typowy nadruk w kratę podczas wizyt w Szkocji, zielone kolory na wizytę w Irlandii lub Świętuj Świętego Patryka…i oczywiście pamiętając, że mówimy o a inicjatywa środowiskowa, główny kolor jego wyglądu może być tylko zielony. W Twoim przypadku wybrałeś plik Schronisko Erdem który miał swoją premierę w 2016 roku i który pięć lat później wciąż jest fajny.

Kate Middleton w swoim ostatnim publicznym wystąpieniu. (AFP)

Jest z nim prosty krój Zamek na rękawach i talii, który został dzisiaj odblokowany. Ten model Erdem Allie wyprzedał się wkrótce po tym, jak po raz pierwszy założył go księżna Cambridge, ofiara tak zwanego „Efekt KateKontynuując filozofię „eko” ubioru, połączyła go z ciemnymi szerokimi spodniami i koszulą z krótkim rękawem, w tym samym kolorze co płaszcz.

Ale jeszcze jeden szczegół w tym wyglądzie był w tej samej zielonej i ekologicznej ścieżce. Mówimy o klify Wybrałem Pangolin Haka Patricka Mavrosa. Dodatkowo pokazał je po raz pierwszy podczas swojego show Wywiad z Sir Davidem Attenborough, słynny przyrodnik, kilka miesięcy temu w Kensington, niektórzy Cięcie solidarnościowe. Jak sama nazwa wskazuje, naśladuje ciało łuskowca, jednego z najczęściej sprzedawanych zwierząt na świecie, a dziś prawie wyginął. Z tego powodu od Patricka Mavrosa 10% sprzedaży tej kolekcji trafia do The Tikki Hywood Trust, Organizacja charytatywna zajmująca się ratowaniem i rehabilitacją zagrożonych zwierząt w Zimbabwe.

READ  Selftape (2023): Trzecia oryginalna seria dwóch filmów to wciągające ćwiczenie z terapii moralnej, które nieustannie przesuwa się między rzeczywistością a wyobraźnią.

Innym powodem, dla którego Kate Middleton nie zaskakuje tym ponadczasowym wyglądem, jest to, że Śledziłem jego ostatnią linię wygląduPraktycznie wszystko się skończyło, odkąd wznowił swoją oficjalną działalność po letnich wakacjach. odkładać Niezapomniana sukienka z peleryną Nosił go na premierę nowego filmu o Jamesie BondzieWiększość z nich to ubrania z recyklingu i nie są zbyt krzykliwe. Prawdą jest, że na tę wizytę potrzebowała wygodnych ubrań, ponieważ odbyły kilka spotkań z najmłodszymi, aby wysłuchać sugestii i pomysłów, które mogą przyczynić się do zmniejszenia zagrożenia klimatycznego, coś, co ona i książę William bardzo odczuwają. w zestawie.