28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Karta kredytowa Banorte La Comer: korzyści i koszty

obecnie masz Karta kredytowa używane dla twojego niedźwiedzia finansowanie osobiste Z narzędziem, które pozwala na zasilenie się bezpiecznym i praktycznym mechanizmem błyskawicznego rozliczenia konta artykuły kolekcjonerskie. Ale zanim wynajmiesz pierwszą opcję, którą znajdziesz na rynku, ważne będzie porównanie alternatyw plastik bankowy Możesz więc znaleźć wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Dlatego dzisiaj zobaczymy co Karta kredytowa Banorte La Comer A ile płacisz, aby z niego korzystać? Koszty i prowizje Weź to pod uwagę przy wyborze plastiku, który zamierzasz wynająć.

Jakie są zalety płacenia za zakupy kartą kredytową Banorte La Comer?

Jeśli wykonujesz codzienne transakcje za pomocą tej karty bankowej jako metody płatności, będziesz mieć dostęp do 10% zniżki W wysokości pierwszego zakupu dokonanego w oddziale zjadaczoprócz uczestnictwa w programie lojalnościowym, w którym jesteś nim nagradzany Zwrot gotówki W następujących warunkach.

Sugerujemy przeczytanie Praca zaprojektowana do pracy w Disney Spa Hotel: Wymagania

1% zakupów dokonanych kartą Banorte La Comer w placówkach, które nie są częścią grupy handlowej i 2% nagród, gdy sklep nie należy. Jeśli chodzi o pora roku PomarańczowyCashback wyniesie 3% Twojego zakupu.

Zapewnia potrójne dzwonki na urządzeniu pomarańczowy portfel Płacąc kartą kredytową La Comer, możesz również uzyskać dostęp do ekskluzywnych ofert lub odłożyć zakupy na miesiące bez odsetek.

Inne korzyści, które oferuje, to wyjątkowe stawki dla posiadaczy kart, oprócz ich zasięgu ochrona ceny oraz ubezpieczenie od kradzieży lub strata

Ile obciąża mnie karta kredytowa Banorte La Comer?

Aby cieszyć się tymi zaletami, korzystanie z plastiku bankowego wiąże się z pewnym kosztem, na który składają się następujące koncepcje i prowizje. Przede wszystkim pobiera roczną opłatę w wysokości zaledwie 675 pesos na karcie posiadacza karty, bez dodatkowych kosztów za dodatkowe plastiki – co pozwala wydać do dwóch z nich.

READ  Descubren que la mayoría de las NFT cuestan menos de $ 15 o ni siquiera valen

Całkowity koszt roczny lub kot Średni Odpowiada 98,2% plus zarobiony podatek od wartości (podatek od wartości dodanej) i oprocentowanie Średnio 62,46% rocznie plus podatki. Jeśli potrzebujesz alternatywy dla plastiku, zostaniesz obciążony kosztami 170 pesos za każde zamówienie, a jeśli chcesz wypłacić gotówkę z linii kredytowej, pamiętaj, że zostaniesz obciążony prowizją w wysokości 6,5% kwoty wycofujesz się za każdym razem, bez względu na wszystko Jeśli to zrobisz okna bankowe lub w Bankomaty (ATM) bez myślenia o SPEI.

Jakie wymagania stawia bank, aby przyznać mi kartę kredytową Banorte La Comer

Jeśli dokładnie zapoznałeś się z opłatami i prowizjami oferowanymi przez ten produkt finansowy i zdecydowałeś, że opłaty są odpowiednie za to, co ci oferują, musisz o nie poprosić.

Musisz być osobą fizyczną lub osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą w wieku od 18 do 64 lat, w wieku 11 miesięcy i posiadać obywatelstwo meksykańskie. Musisz również udowodnić miesięczne zarobki w wysokości co najmniej 7000 pesos, a także stabilność pracy i staż pracy pod aktualnym adresem.

Niezbędne jest, abyś był w obecnej pracy przez rok lub dodał 6 miesięcy, a w poprzedniej pracy spędziłeś ponad rok jako pracownik; Te same czasy dotyczą stażu pracy pod adresem, pod którym mieszkasz.

Polecam również Co dzieje się z moim biurem kredytowym, gdy dług jest restrukturyzowany?

Musisz dostarczyć oryginał i kopię swojej aktualnej oficjalnej tożsamości – takiej jak karta do głosowania lub paszport – oraz dowód osobistego adresu, a także dowód dochodu na wskazaną kwotę. Konieczne jest również wypełnienie formularza wniosku o kartę kredytową z odpowiednim podpisem, aby Banorte mógł skonsultować się z biurem kredytowym, ponieważ ważna jest właściwa historia kredytowa.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat i inne, odwiedź sekcję kredyty od moja kieszeń.