11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kareno wyprzedził Hiszpanię przeciwko Polsce przez chorobę rządową

Z mniejszymi trudnościami niż oczekiwano, Pablo Carreno „Remis półfinałowy to pierwszy punkt dla Hiszpanii” Plik ATP, Na Ken Rosewall Arena w Sydney. Mężczyzna z Kijon zmierzy się z Kamilem Majjrsakiem (117.)., który wygrał wszystkie trzy mecze singlowe w fazie grupowej, pokonując ich 6-1 w 2015 roku w Challengerze. Jednak tenisista Tribunalski nie miał w ostatniej minucie pozytywnego testu dla Kovita, a Kareno zmierzył się z Johnem Zielińskim i bez problemów go pokonał (6-2, 6-1 w 53. minucie)., 860 miejsce w rankingu singli i 19 miejsce na świecie w deblu. Roberto Batista spróbuje doprowadzić reprezentację do finału w swojej walce z Hubertem Harrocksem.

Asturianin, coraz bardziej zmotywowany, bezlitośnie go zniszczył z wielkim sukcesem (tylko pięć niewymuszonych błędów) i strzelił (24 udane strzały). Gra, która jest często umieszczana w sieci Polaka, nie ma innego wyjścia, jak grać z bronią, której używa w parach.

„Z przykrością ogłaszam, że uzyskałem pozytywny wynik testu na Govt. Zmusiło mnie to do wycofania się z Pucharu ATP. Przestrzegam wszystkich protokołów, w tym izolowania i ostrzegania wszystkich zaangażowanych. Polska drużyna podjęła niezbędne kroki. Cieszę się, że wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Odczuwam drobne objawyCzekam na powrót do slumsów, kiedy australijska etyka bezpieczeństwa na to pozwoli” – wyjaśnił Majjrsak.

Wyniki pliku ATP.

READ  Fernando Caviar wygrał trzeci etap polskiej trasy