1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kanye West ogłasza śmierć Pete’a Davidsona, a jego wizerunek triumfuje

  • Pomimo tego, że nie zaleca się zwracania uwagi na markę, jeśli mówi o niej dobrze lub źle, prawdą jest, że jest wiele marek, osób czy firm, które dążą do osiągnięcia wizji nawet z kontrowersją.

  • W badaniu przeprowadzonym pod koniec 2020 r. wśród konsumentów w USA 12% respondentów stwierdziło, że kontrowersyjne reklamy są bardziej atrakcyjne niż reklamy tradycyjne; 51 uważa inaczej.

  • W tym sensie, niezależnie od tego, czy dzieli się kontrowersyjnymi opiniami w sieciach społecznościowych, czy denerwuje innych na scenie, Kanye West zawsze trafia na pierwsze strony gazet i wykorzystuje swoją osobistą markę.

Amerykański raper Kanye West, znany również jako „rzeczywiście”, Jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w cyfrowym świetle. Najbardziej znany jest ze swojej muzyki i relacji z Kim Kardashian A ze swoim wątpliwym zachowaniem Kanye często dominuje na pierwszych stronach gazet. jednakże, Te kontrowersje dały „yi” marketing bardziej efektywny.

Tym razem za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych Kanye West Śmierć Pete’a Davidsona została ogłoszona parodią dla New York Times z nagłówkiem: Skate Davidson zmarł w wieku 28 lat.

W ciągu godziny post zebrał ponad milion reakcji fanów rapera.

zachód Wcześniej nazywano go plikiem Marketingowy geniusz dla wielu ich działań związanych z premierą muzyki lub produktów. Duża część Twojej strategii marketing jest to, że wszystko, co robisz lub myślisz, jest „filtrowane”. Oznacza to, że ludzie albo go kochają, albo nienawidzą, ale tak czy inaczej, wszyscy są świadomi tego, co robi.

czy udostępniasz Kontrowersyjne opinie w mediach społecznościowychDrażnię innych na scenie kanye Zawsze udawało mu się zdobyć wiadomości. Nie tylko to, ale jego nieoczekiwane zachowanie zawsze trzyma wszystkich w pogotowiu.

Na przykład w 2020 roku Kanye West chciał zaprezentować się jako kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych, co opublikowano w: Świergot Zdjęcie, na którym oddaje mocz na figurkę z trofeum kochliwy Powiedzieli, że Kim Kardashian chce go „porwać”.

READ  Czy Juan Gabriel miał wypadek podczas trzęsienia ziemi? Potwierdza to Joaquín Muñoz w "Divo de Juárez"

W tym sensie argumentacja jest jedną z jego najczęściej stosowanych strategii.

Pomimo tego, że nigdy nie jest wskazane, aby marka nie dbała o to, czy mówi o niej dobrze, czy źle, prawdą jest, że istnieje wiele marek, osób lub firm, które starają się zyskać widoczność poprzez kontrowersje.

Kontrowersyjne kampanie gwarantują konwersacjęZ dobrych lub złych powodów. Jest to szczególnie prawdziwe dzisiaj, w świecie, w którym wszyscy mamy wiele platform cyfrowych do dzielenia się treściami, wyrażania opinii i angażowania się w dyskusje z innymi.

Treści kontrowersyjne ze swej natury obrażają określone grupy. Jeśli marka rzuca wyzwanie obecna sytuacja Lub przekroczenie granic, nie wszyscy będą z tego zadowoleni. Żyjemy również w świecie, w którym kultura komputerów PC obfituje, a ludzie wydają się być bardziej wrażliwi niż kiedykolwiek. Ale bez wątpienia on…Kontrowersje marketingowe mogą być skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi, dlatego niektóre marki celowo szukają sposobów na zaistnienie.

Na przykład reklama Nike z byłym pomocnikiem w NFL Colin Kaepernick, jako główny cel jego kampanii „uwierz w coś”, Była to jedna z najbardziej kontrowersyjnych reklam w ostatnim czasie.

reklama push nike Do burzy kontrowersji szalejącej już wokół Kaepernick, który zainspirował ruch protestacyjny graczy, klękając podczas hymnu narodowego podczas meczów. Była to strategia, która może zrazić do siebie niezliczonych konsumentów.

Ale niezależnie od tego, czy uważasz, że była godna uwagi, czy w złym guście, jasne jest, że kampania okazała się niezwykle skuteczna, zwłaszcza wśród konsumentów. Millenialsi i pokolenie Z którzy chcą, aby ich marki zajęły stanowisko w kwestiach sprawiedliwości społecznej. Kampania, którą Kaepernick ogłosił w prostym tweecie, wygenerowała co najmniej 43 miliony dolarów darmowej reklamy nike. Sprzedaż wzrosła o 31 procent, a cena akcji osiągnęła rekordowy poziom po ogłoszeniu.

W tym przypadku, Kanye West Nazywany Pete Davidson „łyżwa” Przez cały jej publiczny spór z komikiem, odkąd zaczął spotykać się ze swoją byłą żoną. 45-letni West również zaatakował 28-letniego Davidsona w swoim teledysku do „Easy”, w którym komik „zakopuje” żywcem.

Źródło bliskie 41-letniemu Kardashianowi potwierdziło: Szósta strona piątek to Para rozstała się po dziewięciu miesiącach randek. KtóryA Kanye West Wie, jak najlepiej jak się promować, po raz kolejny, celowo lub nieumyślnie, Kanye wie, jak sprawić, by wszyscy o nim mówili.

READ  Annette Koboro ogłasza swoje odejście z "Extremo" Czy oni to włączyli?

Czytaj teraz: