19 kwietnia, 2024

Kansas City Chiefs vs. Philadelphia Eagles Tak będzie wyglądać Super Bowl w przerwie meczu

CDMX. /

wszystko jest gotowe! the Szefowie Kansas City Udało im się go pokonać po bramce z gry Bengale z Cincinnati (20-23) podczas finału konferencji amerykańskiej. Z drugiej strony, Orły z Filadelfii Wydawali się nie do powstrzymania, uderzając się nawzajem San Francisco 49ers d) Wersety (7-31): Ten, który nie może Spraw, aby „bajka” Brooke Purdy stała się rzeczywistością.

Latające orły latają

the Finał Krajowej Konferencji W rzeczywistości trwało to krócej niż kwadrans. zakażenie Brooke Purdy Wszystko jest warunkowe San Francisco 49ersktórzy drugi rok z rzędu utrzymują się na szczycie Super Bowl i są Orły z Filadelfii Ci, którzy 12 lutego zagrają o tytuł NFL Po wygranej z głośnym wynikiem 31-7.

numer.Albo doszło do świetnej gry zgodnie z przewidywaniami i nie było wiadomo, czy debiutant czysty Może zrobić ogromny krok, aby przenieść je z Bahia do największej gry w sporcie amerykańskim, ponieważ Uderzenie w łokieć i przedramię Zmusił go do opuszczenia boiska przez większą część pojedynku. W rzeczywistości wrócił do drugiej połowy, ale ponieważ w czwartej kwarcie Josha Johnsonawyszedł zszokowany.

„To grot strzały, a nie grot”

Z drugiej strony, Finał konferencji amerykańskiej Pokaż prawdziwy pojedynek pomiędzy Bengale z Cincinnati i Szefowie Kansas City. Joe Burrow i Patrick Mahomes Były przewidywalnie niesamowite i chociaż miejscowi czasami zdawali się mieć przewagę, mecz rozstrzygnął się w ostatnich sekundach meczu.

Ważne jest, aby podkreślić skuteczność ataku obronnego, Chrisa Jonesa, który zakończył z dwoma workami rozgrywającymi i został nazwany Man of the Game dzięki swojemu decydującemu występowi. the Bengale Zwycięstwo było jednak w ich rękach i to bardzo specyficzne błędy uniemożliwiły im rozegranie drugiej rundy moc odpowiednio.

the Szefowie Kansas City i Orły z Filadelfii Zostanie ona zmierzona 12 lutego o godz Glendale w ArizonieDom kardynałów. Tam, gdzie oczekuje się obiecującego pojedynku między dwoma najbardziej kompletnymi zespołami w NFL. Patricka Mahomesa i Galena Hurtsa Bez wątpienia będą one decydujące w ostatnim meczu sezonu.