30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kanojo mo Kanojo zaskakuje słodko-gorzkim akcentem – Kudasai

Artykuł „Kanojo Mo Kanoujo Surprises with a Bitter Twist” zawiera spoilery, zaleca się ostrożność.

Informowaliśmy kilka miesięcy temu, że autor popularnej mangi komedii romantycznej Kanugu Mo Kanugu (dziewczyna, dziewczyna), Hiroyuki, już zdecydowałeś się rzucić pracę. Okazuje się, że najnowszy rozdział stał się trendem natychmiast po jego opublikowaniu, od tamtej pory Niektórzy obawiają się, że mogło to doprowadzić do całkowitego odrzucenia (a tym samym wyjścia) jednej z głównych dziewczyn.

W historii komedii romantycznych są dwa rodzaje zakończeń: jedno, w którym bohater decyduje się zatrzymać tylko jedną z dziewcząt, i drugie, w którym postanawia zatrzymać je wszystkie. To też jest jasne Dostępna jest opcja, w której główny bohater nikogo nie wybiera, a cała historia pozostaje otwartaniesmaczny typ zakończenia, zwykle pisany przez autorów, którzy boją się krytyki, jeśli wybiorą jedno z dwóch pierwszych typów zakończeń.

Oczywiście w komediach romantycznych często pojawia się harem, czyli grupa dziewczyn zainteresowanych głównym mężczyzną, które rywalizują ze sobą o jego zdobycie. Kiedy jednak autorka postanawia, że ​​bohaterka zostanie tylko z jedną z dziewczyn, zwłaszcza z fanami drużyna (grupy fanów, które wspierają w szczególności jedną dziewczynę) Musi cierpieć odrzucenie przez dziewczynę, której kibicują, gdy zbliża się koniec.

Wydaje się, że tym razem Kanugu Mo Kanugu była kolej Rica „Merica” Hoshizakiktóra, jak się wydaje, została już definitywnie odrzucona Naoya Mukai, bohater opowieści. W ostatnim rozdziale mangi widzimy, że obaj rozmawiali twarzą w twarz na końcu, a Naoya zadał ostateczny cios:

 • «Mirika-san, przepraszam za wszystko. Kiedy pierwszy raz powiedziałeś mi, że mnie lubisz, nic nie poczułem. Chciałem tylko, żebyś przestał mnie niepokoić, ale wiele się o tobie dowiedziałem. Jesteś bardzo bezpośredni w tym, czego chcesz, i naprawdę fajnie jest być w pobliżu, a także jesteś miły. Ciągle przekraczasz moje oczekiwania. (…) Więc przynajmniej muszę ci teraz powiedzieć. Merika-san, kocham cię. Ale przepraszam…»

Zdesperowana Mirika zdejmuje bieliznę, proponując mu seks, zanim on zaakceptuje ją jako swoją jedyną przyjaciółkę:

 • «Jest jeszcze… jedna rzecz, której cię nie widziałem… Mogę zaspokoić każde twoje pragnienie. Możesz zrobić z moim ciałem, co chcesz… Nawet pozwolę ci spróbować raz, zanim dasz mi swoją odpowiedź! Więc proszę!».
Kanugu Mo Kanugu

Ten obraz zainspirował nawet przeprojektowanie kreskówki przez użytkownika Twittera”.@pracownik::

Oczywiście cała ta scena zainspirowała różne komentarze fanów, w szczególności:

 • «Ten rozdział złamał mi serce».
 • «Cholerny idioto, gdybyś jej nie kochał, odrzuciłbyś ją od pierwszej chwili! Nie wtedy, kiedy naprawdę się w tobie zakochał!».
 • «Myślę, że autor właśnie wykonał ruch, który może sprawić mu problemy w przyszłości. Jeśli po prostu zrezygnujesz z prowadzenia i poszukasz kogoś innego, będzie to puste i niesatysfakcjonujące zakończenie! Z drugiej strony, jeśli zostanie jedyną dziewczyną bohatera, będzie to jeszcze gorsze zakończenie! Jej jedynym logicznym rozwiązaniem było wejście do haremu Naoyi, ale autorka na to nie wpadła!».
 • «Autor zapomniał, że pisze historię uznaną przez harem, a teraz okazuje się, że Naoya chce tylko jednego?».
 • «Myślę, że Naoya nie ma problemu z wpuszczeniem jej do haremu, to Rika nie chce. Chce być tą jedyną dla Naoyi, ale to niemożliwe.».
 • «Oczywiście autor umieści ją w haremie w pewnym momencie w przyszłości, nawet w następnym rozdziale.».
 • «Koniec mangi jest tuż za rogiem. Jeśli Merika skończy z kimś, kto naprawdę wie, jak docenić kobietę, którą jest, byłoby wspaniale. Naoya nie jest jej wart, w rzeczywistości nie jest godzien żadnej z dziewczyn, które tworzą jego harem».
 • «Jeśli Saki, Nagisa i Shino poinformują Naoyę, że chcą zakończyć związek, ponieważ skrzywdził jednego z jej najlepszych przyjaciół, byłoby to idealne zakończenie. mówię z sensemrzeka».
 • «Haha, ekspedientka myśli, że może mnie oszukać, ale to oczywiste, że wtedy dołączy do haremu. Może nie w następnym rozdziale, ale w końcu to zrobi.».
 • «Chłopaki, nie traćcie z oczu tego, o czym jest ta manga. Podczas gdy głupcy mają faworyta, reszta z nas wie, że w końcu wszyscy wygrają.».
 • «Tak, wiemy, że Rika dołączy do haremu jako następna. Ale czy trzeba było ją upokarzać, zmuszając do obnażenia ciała?».
 • «Technicznie rzecz biorąc, umowa polegała na tym, by Naoya się w niej zakochał, więc faktycznie wygrała.».
READ  Z basenu Maya Nazor Instagram rozpływa się w obcisłym bikini

fontanna: Oficjalne konto na Twitterze

© ヒ ロ ユ キ ・ 講 談 社