3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kandydaci Amnesty International Edomex rozmawiają z rodzinami ofiar zabójstw Grupo Milenio

Kandydaci Amnesty International Edomex rozmawiają z rodzinami ofiar zabójstw Grupo Milenio

Dyrektor Amnesty International Edith Olivares wezwała kandydatów na gubernatora stanu Meksyk,Alejandra del Moral i Delfina Gomez Porozmawiaj i przedyskutuj propozycje z krewnymi ofiar kobietobójstwa.

W rozmowie z Telewizja Millennium Z Pedro Gamboa, dyrektor Amnesty International informuje, że organizacja pozarządowa ma Omów i zasugerujW dniach 25-26 maja br Gdzieś w stanie Meksyk mogą znajdować się rodziny ofiar kobietobójstwa.

Bycie gubernatorem stanu Meksyk to założenie Odpowiedzialność tysięcy rodzin ofiar kobietobójstwa i bezpieczeństwo milionów kobiet” – powiedziała Edith Olivares.

Dyrektor dodała, że ​​zaproponowała obu kandydatom rozmowę z poszkodowanymi rodzinami, ale to nikt nie zaproszony, Zaczęli więc sugerować wydarzenie.

Dopiero w debacie 20 kwietnia kandydat koalicji Juntos Hacemos Historia, Delfina GomezI Powiedział, że spotka się z rodzinami, gdy tylko podbiją prowincję.w każdym przypadku.

Dyrektor Amnesty International podkreślił jednak, jak ważne jest spotkanie kandydatów z rodzinami dotkniętymi chorobą, zanim jedna z nich wygra wybory 4 czerwca, ponieważ Więc

Konkretne działania będą przestrzegane.

„Wydaje nam się bardzo ważne, że rodziny ofiar kobietobójstwa przedstawiły swoje propozycje Są ekspertami w sondowaniu ludzi w celu identyfikacji dowodów” Podziel się reżyserem.

Oświadczył również, że w raporcie Reign of Justice opublikowanym w 2021 r. Amnesty International przedstawiła już kilka propozycji, między innymi: Zwiększenie budżetu Prokuratora Generalnego Stanu Meksyk i elementy treningu.

J

READ  Huragan Fiona uderza w wybrzeże Atlantyku Kanady z silnymi wiatrami i deszczem