16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kaijuu 8-gou manga będzie miała adaptację anime – Kudasai

Kilka dni po obiecaniu ważnego ogłoszenia, w komunikacie prasowym oficjalnie zapowiedziano produkcję anime na podstawie mangi napisanej i zilustrowanej przez Naoya MatsumotoA Kaijuu 8-gou (potwór numer 8). Komunikat prasowy nie ujawnił szczegółów produkcji ani planowanej daty premiery, ale Animacja TOHO zaangażowany.

Z drugiej strony Matsumoto zaczął publikować mangę za pośrednictwem serwisu Shonen Skok Plus od wydawcy Shueisha W lipcu 2020 r. Wydawca opublikował szósty tom kompilacji w marcu 2022 r., a następnie siódmy tom 4 lipca w Japonii. Dzieło potwierdzone w najnowszej aktualizacji przekroczyło 7,8 miliona skumulowanych egzemplarzy w obiegu.

Podsumowanie Kaijuu 8-gou

Godzilla-podobne potwory zwane „Kaiju” pojawiają się w Japonii od wielu lat. Aby walczyć z tymi potworami, elitarna jednostka wojskowa znana jako Korpus Obrony każdego dnia ryzykuje życiem, aby chronić ludność cywilną. Gdy obiekt umiera, „zamiatacze”, pracujące pod nadzorem Kaijuu Professional Cleaning Corporation, pozostają, aby pozbyć się jego szczątków. Kafka Hibino, 32-letni mężczyzna, jest niezadowolony ze swojej pracy jako zamiatacz. Od najmłodszych lat dążył do wstąpienia do Korpusu Obrony i zabicia Kaiju na życie.

Jednak po kilku nieudanych próbach zrezygnował ze swoich marzeń i uległ przeciętności, która przyniosła mu przyzwoitą pensję. Kiedy jednak ambitny 18-letni rekrut Lino Ichikawa dołącza do ekipy sprzątającej, Kafka po raz kolejny przypomina sobie o chęci wstąpienia do wojska. Po serii niefortunnych zdarzeń i interakcji z młodą zamiataczką ulic, Kafka spotyka rodzaj pasożyta Kaiju, który przedostaje się przez jego usta, przekształcając ją w przypominającego człowieka potwora. Dzięki swoim nowo odkrytym mocom Kafka chce jeszcze raz spróbować swoje marzenie.

Linia: oficjalna strona

© 隊 第 3 部隊 © 直 也 / 集 英 社