28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kadra Meksyku dla Gwatemali

ten Reprezentacja Meksyku Zaczyna się droga do przygotowania Katar 2022. pierwszy przystanek w Orlando FlorydaKiedy Meksyk mierzone przez jego odpowiednik Gwatemala, w najbliższą środę 27 maja; Gra, którą możesz się cieszyć Na ekranach Azteca Deportes: Aztek 7,

aztecadeportes.com
Oficjalna aplikacja dla przekaźnika Azteca.

Na to spotkanie grupa, która prowadzi Gerardo „Tata” Martino Musiałem zadzwonić do piłkarzy z Ligi BBVA MX, bo nie są Data FIFA Aktywnych graczy nie można wezwać w Stary KontynentChyba że mają specjalne pozwolenie od klubu, jak z Marcelo Floresgrający w Anglii czy Jonathan Gomez z Realu Sociedad w Hiszpanii.

Marcelo Flores i jego marzenie o rozegraniu mundialu z Meksykiem

Luis Fernando Tena przeciwko Meksykowi

Bez wątpienia pojedynek dla obu drużyn będzie prywatny. ten Reprezentacja Gwatemali w reżyserii Luis Fernando Tina Stary znajomy naszego kraju, bo to on był strategiem, który wyprowadził reprezentację narodową na szczyt, kiedy zdobyła złoty medal w Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012.

Może Cię zainteresować:

Gerardo Martino odpowiada Marcelo Flores

Teraz będzie po drugiej stronie, w nowej przygodzie, którą przeżywa z drużyną Ameryki Środkowej, gdzie ma nadzieję ukończyć kurs i zdobyć bilet na Mistrzostwa Świata 2026Co będzie obchodzone w Zjednoczone państwoI Kanada s Meksyk.

Możliwa izolacja Meksyku kontra Gwatemala

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Dawid MedranoTen Wybór Azteków Zmierzy się z Gwatemalą w następujący sposób:

Bramkarz: Carlos Acevedo
Obrońcy: Kevin Alvarez, Palermo Ortiz, Jesus Angulo, Eric Aguirre
Media: Eric Lira, Luis Chavez, Eric Sanchez
Napastnicy: Roberto Alvardo, Santiago Jimenez i Sebastian Cordova

Może Cię zainteresować:

Reprezentacja Gwatemali zasnęła na lotnisku z powodu problemu

To wskazywałoby, że Marcelo FloresNie będzie graczem rozpoczynającym i prawdopodobnie pojawi się jako rezerwowy w drugiej połowie meczu, tak jak w grudniowej rozgrzewce przeciwko Papryczka chili.

READ  Riados zdobył swój piąty tytuł CONCACAF Champions League