2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Już z Salvio 11 doskonałych Pum na inauguracyjny turniej 2022

W ten sposób Andrés Lillini wyobraża sobie swój początkowy skład z nowymi wzmocnieniami Pumy.

Przyjazd Eduardo „Toto” Salvio a kuguary To była nowa era w kociej drużynie, kilka lat temu nie została wzmocniona talentem mundialu, czyli Argentyńczykiem rozegranym na Mistrzostwach Świata 2018 Rosja z reprezentacją Argentyny u boku Lionel Messi.

Również za to Otwarcie 2022Było sześć zmian Andres Lelini Zrobił dla swojego wyjściowego składu w porównaniu do tego, co pokazał tylko w ostatnim semestrze, podczas Clausury 2022.

Co więcej, pomimo odejścia kluczowych i wartościowych graczy, takich jak przypadek Alan Muzo Również Favio AlvarezA Orizol Club był w stanie zwiększyć wartość swojego składu z 29,05 mln $, czyli z poprzedniego turnieju, do 30,18 mln $ w tej kampanii.

W ostatnim turnieju Lillini miała problem ze znalezieniem stałej jedenastki, ponieważ między kontuzjami a kontuzjami nie mogła znaleźć regularności, a także postawić na dwa turnieje, ponieważ w turnieju grała w fazie playoff. MX Liga i koniec Liga Mistrzów CONCACAF.

W Clausura 2022 był 11. najbardziej regularną osobą z Alfredo Talavera, Alan Muzo, Arturo Ortiz, Nicolas Freire, Efrain Velardi, Lionel Lopez, Higor Meritao, Diogo de Oliveira, Favio Alvarez, Jose Ruggiero s Johna Dennino.

Z tej regularnej drużyny tylko Ortiz, Ferrere, Lopez, Meritao i Dineno pozostają w jedenastu, które dzisiaj widzi. Andres Lelini Jak jego silna karta i najlepsza do tego Otwarcie 2022Cóż, przy wszystkich zdrowych rzeczach Argentyńczyk dostrzega tę układankę.

Julio Gonzalez, Pablo Benvendo, Arturo Ortiz, Nicolas Freire, Adrien Aldret, Lionel Lopez, Higor Meritao, Gustavo del Pret, Eduardo Salvio, Cesar Huerta s Johna Dennino.

Ponadto kuguary Mają też spadek liczby zagranicznych graczy w swojej drużynie, od czasu odejścia Jose Roger s Waszyngton Korozo Dali zespołowi przerwę, bo ideą argentyńskiego stratega jest uczynienie klubu meksykańskim.

READ  Juan Manuel Márquez otrzymał „uderzenie” z SAT i kazałby mu zapłacić 12,4 miliona pesos