3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Już jej nie znam”: córki Hectora „N” nie mają już związku siostrzanego po procesie o napaść na tle seksualnym

Hektorze Barrze, Uznany aktor meksykańskiej telewizji, wciąż przeżywający ciężkie chwile, po tym, jak jego córka Alexa Hoffman doniosła na niego za napaść seksualną.

Ze swojej strony druga córka aktora, Daniela Para Trzyma się niewinności ojca i prosi władze o ponowne rozpatrzenie sprawy.

W tym kontekście zapewnia, że ​​jest mu bardzo trudno przywrócić relacje, jakie miał z siostrą Alexa, Pamiętaj, że są rzeczy, których nie można naprawić.

Zawsze byłem zagorzałym wyznawcą, że są manipulowani, od najmłodszych lat byli manipulowani. Ale teraz, kiedy ją zobaczyłem, niedawno widziałem dokument z jej podpisem i widziałem jej pismo odręczne i w tym momencie zakochałem się w jej dwudziestce, ponieważ ta dziewczyna nie jest już moją siostrą.

Daniela była szczera i powiedziała, że ​​zrezygnowała już ze związku z siostrą, mimo że mieszkali razem od dawna. Dziś nie wie z kim jest Kiedykolwiek dzieliłeś się wszystkim.

Chciałbym, żeby coś się zmieniło, bo mieszkałem z nią, ale dziś nie wiem kim ona jest

W ten sam sposób Daniela wskazała, że ​​zawsze była otwarta na rozmowę z nią, zbliżenie się do niej, ale nie było nic do zrobienia. „Teraz jesteśmy moim ojcem i mną”.

Czytaj

Nieoficjalnie potwierdzili, że Carmen Muñoz weszła zamiast Galilei Montijo a Hoy

READ  Urodziła się Lucia, dziecko kierowcy Daniela Dithorpede