9 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jurgen Dam gra po raz pierwszy z bramką dla Ameryki w towarzyskim meczu z Cancun

Jurgen Dam strzelił swojego pierwszego gola dla Ameryki i strzelił pierwszego gola z rzutu karnego

Jürgen Dam Pierwsze minuty jako gracz zdobył w Amerykapodczas gry w towarzyskim meczu pomiędzy Águilasem a Cancun FC.

Napastnik strzelił swojego pierwszego gola po rzucie karnym po faulu na nim.

Klątwaktóry był testowany z Amerykastrzelił swojego pierwszego gola z Orłami, w wygranym 4:2 meczu z FC Cancun, grającym w Expansion League, w towarzyskim meczu, który odbył się w Quintana Roo.

Były gracz Atlanty pojawił się z Ameryka, obliczając rzut karny i świętując po raz pierwszy jako gracz w drużynie Eagles. Drużyna prowadzona przez Fernando „El Tano” Ortiza wygrała 4-2.

Napastnik strzelił gola wraz z Juanem Otero i dwiema golami dla młodego Romana Martineza, co pozwoliło na zwycięstwo nad Cancun FC.

Szybki napastnik jest testowany z Ameryka, po pozostawieniu bez ostatniego zespołu mistrzowskiego, został usunięty z MLS. Włączenie byłego gracza Tigres i Pachuca wywołało kontrowersje ze względu na referencje, z którymi wystąpił w zespole Tano Ortiza.

przeciwko CF Cancun, Klątwa Zagrał dobrze i ukoronował swoją pracę rzutem karnym, a numer to Roman Martinez, młody człowiek, który szukał swojego miejsca w pierwszej drużynie.

Ponadto pod koniec meczu z FC Cancun nastąpiła inwazja na boisko, zmuszająca siły bezpieczeństwa do wejścia na stadion w celu ochrony piłkarzy na stadionie. Ameryka.

Kibice, którzy wzięli udział w meczu pomiędzy Ameryka Cancún i Cancún szukają podpisu piłkarzy Águilas, dlatego skoczyli z trybun na stadion i pobiegli tam, gdzie byli ich idole.

Ostatecznie nie doszło do większych wypadków, a siłom bezpieczeństwa udało się wyrzucić kibiców z boiska, podczas gdy zawodnicy weszli do szatni.

READ  Był lepszy niż jakiekolwiek 10 Tri, Messi był u jego stóp, teraz sprzedaje ciasto