14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Junior Eurowizja 2021: Sarah James „Someone” reprezentująca Polskę – wideo

Sarah James reprezentuje Polskę w tym wydaniu Młodzieżowy Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 Swoją piosenką „Ktoś” Słodki pojedynczy pop Chce przyciągnąć wszystkich uczestników i widzów do stolicy Francji 19 grudnia 2021 roku. Na tej gali młoda dama broniła tematu przeplatanego wierszami w języku angielskim i polskim, z przesłaniem wsparcia dla wszystkich, którzy do tej pory czuli się samotni w swoim życiu.

To nie pierwszy raz, kiedy Sarah James wchodzi na scenę, a prawda jest taka… Tłumacz wygrał już album „The Voice Kids 4”, Projekt, w którym się udało. Widać, że polski tłumacz chce zostać numerem jeden w świecie swojej wymarzonej muzyki. Ponad 120 000 obserwujących na Instagramie, James jest gotów dać z siebie wszystko na europejskim festiwalu.

W teledysku „Someone” artysta pojawił się na scenie otoczonej kwiatami, wyjaśniając swoje pierwsze wersety po angielsku. W tym ujęciu zdjęcia innych dzieci w różnych miejscach próbują odkryć otaczający je świat. Stamtąd, Reprezentant Polski zaczyna śpiewać główne przesłanie swojej piosenki: „Nikt nie jest sam, zawsze mamy kogoś” i jest gotowa wspierać tych, którzy tego potrzebują.

READ  Marius Totosko i jego żona nie chcą już żyć w biedzie w Polsce! To jest twoje życie dzisiaj!