28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Julio Urreas nie rozpocznie meczu 5 przeciwko San Francisco Giants

Los Angeles Dodgers zmienili swoją decyzję w ostatniej minucie na głównego melonika w piątym i ostatnim meczu z San Francisco Giants, a zamiast tego Meksykaninem. Julio Urreas To pójdzie na kupę Corey NebelKlub potwierdził to w mediach społecznościowych.

Zamknij się Działał jako zbawca przez większość sezonu, występując w 27 występach, z których brał udział tylko w czterech. W postsezonie strzelił w dwóch meczach, nie zdobywając jednego biegu i trzeciej rundy.

Po zwycięstwie w czwartym meczu ogłoszono, że na decydujący mecz będzie szansa lewego melonika, który już mecz wygrał. San Francisco Gra 2 z serii. W tym pojedynku Meksykanin był decydujący nie tylko ze wzgórza, ale także w ataku na nietoperze.

Decyzję można podać jako strategię zmiany kolejności nietoperzy z olbrzymy, oraz wykorzystanie Meksykanina z drugiej lub trzeciej połowy, co menedżer faktycznie robił w innych momentach swojego pobytu przed Spryciarze.

a) tak, mocznik, który wygrał 20 meczów w sezonie zasadniczym, może rzucić do sześciu rund od byków, ponieważ nie został zgłoszony kontuzjowany i będzie miał przewagę w starciu z leworęcznymi bijakami, co się nie zdarzy. Stało się, jeśli mecz zostanie otwarty. Ze względu na olbrzymyJulio dwukrotnie odniósł pięć zwycięstw, raz przegrał i zdobył średnio 3,38 punktu.

z ich strony , Spryciarze Wygląda na to, że nie wprowadzą zmian w stosunku do graczy, którzy rozpoczynają czwartą grę z serii, ponieważ stoją przed właściwym melonikiem. Logan WebZwycięzca pierwszego meczu w serii i który nie przegrał u siebie w tym sezonie.