23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Julio Regalado: Soriana produkuje najbardziej wytrzymały, czterolaminowany papier toaletowy 4X2

Julio Regalado: Soriana produkuje najbardziej wytrzymały, czterolaminowany papier toaletowy 4X2

Wpisałem Styl życia On

On Papier toaletowy Jest to produkt niezbędny w każdym domu, gdyż przy ciągłym użytkowaniu szybko się kończy. Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić i jednocześnie zgromadzić porządny zapas papieru, nie możesz przegapić tej promocji Soriana On ma ciebie.

Ta promocja ma charakter grzecznościowy Julio Regaladoktóry jest częścią nieskończonej liczby ofert znalezionych na 3×2 I dla 4×2 Wiele produktów z katalogu Soriana.

Kiedy zaczyna się Julio Regalado?

Sezon rabatowy tzw Julio Regalado Jest już dostępny w Internecie. Według Sorianarozpoczęło się w maju i potrwa tylko kilka miesięcy 2024.

Papier toaletowy 4×2

W katalogu Soriana Istnieje opakowanie papieru toaletowego zawierające poczwórne arkusze, które również wystarczy na długi czas, ponieważ zawiera 12 rolek, i jest to Reggio Just-1.

Jego cena wynosi 205 peso, ale jeśli kupisz 2 opakowania, możesz otrzymać 4. Oznacza to, że będziesz musiał wydać tylko 410 peso na w sumie 48 rolek.

„Jednym arkuszem cała rodzina będzie mogła cieszyć się sprzątaniem na nowo. Wszystko dzięki konstrukcji z wyjątkowo miękkim środkiem, który jest 4 razy bardziej chłonny. Poczwórne arkusze są o 50% grubsze i o 20% dłuższe niż jakakolwiek rolka papieru , oszczędzając więcej czyszczenia „Ostatecznie”, Soriana szczegółowo opisuje ten produkt.

Jak dobry jest papier Reggio?

On Papier królewski Jest to marka znana na rynku papieru toaletowego, ręczników papierowych i wyrobów higienicznych, a także jedna z ulubionych marek wśród Meksykanów.

Wiele osób wybiera go, ponieważ zapewnia równowagę pomiędzy miękkością, wytrzymałością i ceną. Jeśli więc chcesz spróbować lub już to wiesz i chcesz kupić więcej markowych produktów Królewskia następnie biegnij do Soriany, aby skorzystać Aktualizacja 4×2.

Śledź Grupo Formula na X!