23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Julio Llorías opuścił World Baseball Classic 2023. Meksyk ma już gotowego następcę – Fox Sports

Julio Llorías opuścił World Baseball Classic 2023. Meksyk ma już gotowego następcę – Fox Sports

OhMeksyk dodatek Dwie ofiary przed meczem Japonia! Po tym stało się znane Ludwik Sessa Nie będzie częścią trójkolorowego, w Klasyczny świat Do baseball 2023, dziewiąty meksykański Wykryj innego gracza, który nie będzie już dostępny. Zostało to określone w oświadczeniu:

Porządny łucznik Roel Ramirez On jest aktywator na liście wybierać Meksykański baseball Do półfinałów vs JaponiaW podstawienie Do Julio Urillasz Jest dezaktywowany I nie będziesz mógł już zobaczyć pracy. ponieważ Liczba spełnionych boisk w kontekście

Czytaj więcej: Jak zmieniło się życie! Historia Isaaca Paredesa, meksykańskiego mistrza World Series w baseballu z 2023 roku

Meksyk chce uniknąć kłopotów z Dodgersami

Przed tym Klasyczny świat Baseball 2023I Benjamina Gilla Wykryj tę wydajność Julio Urillas Będzie to warunkowe, aby uniknąć problemów uchylacze przyłączać MLB. Stwierdził nawet, że będzie go używał tylko na faza grupowa I ĆwierćfinałyCo już się wydarzyło:

– To potrwa tak długo, jak podyktuje gra. Utrzymanie go nie będzie korzystne. On przygotowuje się do sezonu. Najprawdopodobniej rzuci 55-60 (przeciwko Kolumbii)tak, że nie masz szczegółów z uchylacze. W Ćwierćfinały rzuci maks 80 stadionów″.

Czytaj dalej: Shuhei Ohtani i gracze, którzy będą oglądać Japonię kontra Meksyk w World Baseball Classic 2023

Meksyk kontra Japonia – o drugi bilet do Wielkiego Finału

Do tego dochodzi Meksyk Półfinały Po świetnym faza grupowagdzie jeździł sekcja C. w Ćwierćfinały Wyłączony port bogatyktóry był wielkim faworytem w tamtym meczu i teraz będzie starał się go wyeliminować Japonia z Co to jest Ohtani i firma.

Japonia Jest to jedyny zespół, który osiągnął ten stan w idealnym tempie. the faza grupowa Zakończ go tagiem 4-0 Pochodzi z zauroczenia we Włoszech Pokoje od końca. Z jednym z najlepszych ataków i obrony, do którego będą dążyć Wielki finał World Baseball Classic 2023.

READ  Powód, dla którego Larcamon i Ortiz nie podali sobie ręki w Puebla przeciwko Ameryce

Ten mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 20 marca 2023 r W 17:00 z MeksykuW Miami, Floryda. Zwycięzca zagra ze zwycięzcą Kuba kontra Stany Zjednoczone.

Czytaj więcej: Szkoda! Meksyk jest nieobecny, przed półfinałowym meczem z Japonią w World Baseball Classic 2023