3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Julio Iglesias buduje nowy jacht w Polsce

Julio Iglesias buduje nowy jacht w Polsce

IDziedzictwo Julio Iglesiasa jest nieograniczone. Prywatny odrzutowiec, wiele rezydencji lub firm Po tej pracy część dobytku słynnego piosenkarza. Teraz Hiszpan chce luksusowego jachtu i według bliskich mu źródeł Regularnie odwiedzaj ten kraj, aby zobaczyć rozwój wydarzeń z bliskaPlan, który masz Bardzo podekscytowany.

Dlaczego Polska?

Julio Iglesias wybrał Polskę, gdzie jest wielu stoczniowców, więc w pełni wierzy w tę opcję. Tłumacz „Mi Gran Noche” wydaje się, że wybrał najwyższe walory i luksusy łodzi, w której już niedługo zobaczymy go płynącego.

Do tego, Plotka głosi, że kolejnym powodem, dla którego producent wybrał ten kraj, jest to, że polskie łodzie otrzymują najbardziej prestiżowe nagrody i wyróżnienia w światowych konkursach..

Dokładna inwestycja Julio Iglesiasa w swoją nową łódź jest wciąż nieznanaRzeczywistość jest taka, że ​​podobnie jak inni właściciele, w ostatnich miesiącach jego ceny wzrosły wraz ze wzrostem kosztów produkcji.

Przyszłość artysty

Choć dawno minęło, medium „Varam” ujawnia jego przyszłość jako artysty. Jego najbliższe otoczenie mówi:W tym roku nie będzie koncertował. Julio Iglesias planuje dać w sumie 10 koncertów w 2023 roku.”.

READ  Bezpłatna droga do Hiszpanii, aby wrócić do Dyptyku Polska zrabowanego przez nazistów na wystawie w Pontevadra | Galicja