18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Julio Cesar Chavez wyjaśnia, co stało się z synem, który ma się rozpłakać

Julio Cesar Chavez wyjaśnia, co stało się z synem, który ma się rozpłakać

Prawie płakać Julio Cesar Chavez Wyjaśnij przyczynę tego ostatniego Nawrót wyrażony przez Julio Jr. W ich sieciach społecznościowych fakt, że Było to spowodowane spożyciem środków przeciwlękowychale będąc uzależnionym w trakcie zdrowienia Użycie przyniosło efekt przeciwny do zamierzonego.

Co Chavez powiedział o swoim synu?

Poinformowała o tym światowa legenda boksu Lipiec przeżywa depresję Któremu towarzyszyło przyjmowanie leków i zmęczenie od dwóch dni bez snu, tzw Cierpi na problemy emocjonalne To skłoniło go do zniesławienia swoich bliskich w filmach, które umieścił w sieciach społecznościowych.

Zaczął się bredzić i wrócił. Jak ktoś rzuci nałóg, to udawaj, że znów konsumuje. Wziął środek przeciwlękowy, ale Ponieważ było ich trzech, co sprawiło, że eksplodował i zaczął przypominać sobie rzeczy z przeszłości, tylko po to, by zostać oszołomionym I mówić o czystych nonsensach, co robi się, gdy mózg jest w stanie zapalnym.

przed jej ogłoszeniem Juliusz Jr. Jest spokojny i zaskoczony wszystkim, co mówi. Chávez powiedział, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odzwyczaić go od tych uzależnień. Ile szkód wyrządzili.

„Jest tak wielu głupich ludzi, którzy wierzą słowom mojego syna, jakbym ukradł je jemu, jego żonie i innym… Ale to kompletna bzdura, którą się wymyśla; Rozumiem mojego syna, nie zgadzam się i jedyne, co mogę powiedzieć, to to Dopóki żyję, zamknę jąNie pozwolę, żeby coś mu się stało. Nie pozwolę umrzeć mojemu synowi, uratuję im życie„.

Chavez zaraz się rozpłacze

W swoim wyjaśnieniu z dziennikarzem Davida FitelsonaChavez zwrócił na to uwagę Twoje ciało jest „zmęczone tak dużym stresem”Które są ściśle związane z problemami jego najstarszego syna.

„Martwię się o Julio, który niestety Nie chciał się poddać; On wie, że nie powinieneś brać pigułek, bo to cię odstrasza, tacy są uzależnieni”.

Nie będzie walczył z Erikiem Moralesem

Bokser z Sonora poinformował, że doznał urazu chrząstki w okolicach serca, przez co nie czuje się w formie. Eric Morales zmierzył się z „The Terrible” 24 czerwca W Tijuanie, więc walka nie będzie kontynuowana.

„Nie mogłem dojść do siebie po kontuzji, próbowałem trochę odpocząć, żeby zobaczyć, czy chrząstka się zregeneruje, ale wymagało to dużo pracy. Nie chcę rezygnować ze złego występu, oszukiwać samą siebie. Z moimi żebrami, Julio, Omar, nie chce włożyć baterii, Cóż, szczerze mówiąc, nie mam wyboru, muszę zejść z łodzi I dzięki Grupo Caliente i wszystkim ludziom, którzy dołączyli”.

READ  Zobacz wyniki ósmego dnia Mistrzostw Apertury 2021