9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Judasz, nowa gra twórcy BioShocka, zachwyca swoim pierwszym zwiastunem

Ogłoszono gry Ghost Story Judai Nowa gra twórcy BioShock pojawi się na PS5, Xbox Series X i PC (przez Steam i Epic Games Store) w 2023 roku. tak Protokół Callisto Jest moim duchowym spadkobiercą martwa przestrzeńczyli temat Długo z tobą rozmawialiśmyto jest wskazówka Juda To też z eposu bioszok. Pierwsza przyczepa Wpis na temat sagi The Game Awards pozwolił nam przyjrzeć się fragmentowi rozgrywki w tej pierwszoosobowej strzelance i oczywiście obie gry mają podobne cechy, które pokochają fani sagi Irrational Games.

Judasz pojawi się w 2023 roku na konsole nowej generacji i PC z fabułą science-fiction

„Rozbity statek kosmiczny. Desperacki plan ucieczki. Jesteś tajemniczym i niespokojnym Judaszem. Twoją jedyną nadzieją na przetrwanie jest utworzenie lub zakończenie sojuszy z najgorszymi wrogami. Czy będziecie współpracować, aby wszystko naprawić, czy pozwolicie, by spłonęło? „Można to przeczytać opis pary. jak widzisz, Historia może popłynąć na inne wody, aby zbadać inne obszary z dala od Pochwycenia i innych scenariuszy, w których była widziana BioShock Infiniteale oczywiście ich rozgrywka jest bardzo podobna: moce, którymi sterujemy z ręki, różnorodny arsenał, którego używamy prawą ręką oraz możliwość pozyskiwania energii z naszego otoczenia.

W tej chwili wygląda jak Ken Levine Zapisał się do pracy, która podąża za częściami formuły, która przyniosła jej sukces w swoim czasie, ale z obracającą się fabułą i pewnymi aspektami wizualnymi, które są zdecydowanie skandaliczne.A przynajmniej tak nam przesłał ten pierwszy kontakt z adresem. Judasz ukaże się w przyszłym roku na PC i pecety nowej generacji. Pamiętaj też o tym nowa odsłona bioszokktórej wprowadzenie na konsole zajmie trochę czasu.

READ  Zdjęcia Google: Jak zapisać otrzymany obraz JPG w Gmailu | ZABAWA SPORTOWA