24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Judasz, nowa gra twórcy BioShocka, zachwyca swoim pierwszym zwiastunem

Judasz, nowa gra twórcy BioShocka, zachwyca swoim pierwszym zwiastunem

Ogłoszono gry Ghost Story Judai Nowa gra twórcy BioShock pojawi się na PS5, Xbox Series X i PC (przez Steam i Epic Games Store) w 2023 roku. tak Protokół Callisto Jest moim duchowym spadkobiercą martwa przestrzeńczyli temat Długo z tobą rozmawialiśmyto jest wskazówka Juda To też z eposu bioszok. Pierwsza przyczepa Wpis na temat sagi The Game Awards pozwolił nam przyjrzeć się fragmentowi rozgrywki w tej pierwszoosobowej strzelance i oczywiście obie gry mają podobne cechy, które pokochają fani sagi Irrational Games.

Judasz pojawi się w 2023 roku na konsole nowej generacji i PC z fabułą science-fiction

„Rozbity statek kosmiczny. Desperacki plan ucieczki. Jesteś tajemniczym i niespokojnym Judaszem. Twoją jedyną nadzieją na przetrwanie jest utworzenie lub zakończenie sojuszy z najgorszymi wrogami. Czy będziecie współpracować, aby wszystko naprawić, czy pozwolicie, by spłonęło? „Można to przeczytać opis pary. jak widzisz, Historia może popłynąć na inne wody, aby zbadać inne obszary z dala od Pochwycenia i innych scenariuszy, w których była widziana BioShock Infiniteale oczywiście ich rozgrywka jest bardzo podobna: moce, którymi sterujemy z ręki, różnorodny arsenał, którego używamy prawą ręką oraz możliwość pozyskiwania energii z naszego otoczenia.

W tej chwili wygląda jak Ken Levine Zapisał się do pracy, która podąża za częściami formuły, która przyniosła jej sukces w swoim czasie, ale z obracającą się fabułą i pewnymi aspektami wizualnymi, które są zdecydowanie skandaliczne.A przynajmniej tak nam przesłał ten pierwszy kontakt z adresem. Judasz ukaże się w przyszłym roku na PC i pecety nowej generacji. Pamiętaj też o tym nowa odsłona bioszokktórej wprowadzenie na konsole zajmie trochę czasu.

READ  miHoYo powtórzył, że fani mogą produkować towary pochodzące z Genshin Impact - Kudasai