16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juanma Gonzalez w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata w Polsce Radio Elda |  Obecnie

Juanma Gonzalez w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata w Polsce Radio Elda | Obecnie

Sportowiec Piotra, Juan Manuel Gonzalez Valiente Zakończono dnia Top-10 Z Mistrzostwa Świata Dla niesłyszących w polskim mieście Luplin.

Juanma Gonzalez była tego częścią Hiszpańska wycieczkaCoś przemieszczone Hiszpańska Federacja Sportu Głuchych (FEDS) I był w stanie wejść do pierwszej dziesiątki w dwóch testach, w których brał udział.

W jednym 10.000 m², Zakończone z góry dziewiąty poziom Po dodatkowym wysiłku w walce Sportowcy na wysokim poziomie Uczestnicy i przeciw Zła i nieludzka pogoda. Mimo to Juanma osiągnął swoją pozycję Najlepsza marka osobista (33´44 ”) jak w 5.000 m² Gdzie to się skończyło Dziesiąty poziom Chociaż był na pierwszych kilometrach Grupa drugorzędna Otarł z nim dyplom ósme miejsce. W tym teście kenijskich sportowców Dali dobry pokaz narzucania Silny puls Jak tylko wyścig się rozpoczął.

Kod iframe skopiowany do schowka


Juanma Gonzalez już zwraca uwagę Następne zaangażowanie Zabierze Cię z powrotem na polskie ziemie, aby wziąć w nim udział Mistrzostwa Świata w Maratonie Odbędzie się 26 Warszawa.

READ  Izrael ściera się z Polską w sprawie prawa zwrotu własności ofiarom Holokaustu na arenie międzynarodowej