27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Osorio rozpłakał się, gdy pożegnał się z Carmen Salinas

Producent przyznał, że śmierć Carmen Salinas bardzo go zraniła, ponieważ uważa ją prawie jak matkę (Zdjęcie: zrzut ekranu/Youtube)

W ten czwartek wieczorem Obraz Carmen Salinas Zmarł Po miesiącu w śpiączce. Na pogrzebie 10 grudnia rodzina, przyjaciele i współpracownicy zebrali się, by pożegnać aktorkę, m.in Juan Osorio, która miała złożyć obietnicę swojej przyjaciółce.

W nocy 9 grudnia rodzina Carmen Salinas ogłosiła, że Aktorka zmarła Po tym, jak doznała krwotoku mózgowego i trafiła do szpitala w śpiączce, z której się nie obudziła. Od rana w domu pogrzebowym Gaioso de Felix Cuevas, w sąsiedztwie Del Valle, gromadzą się ci, którzy chcą pożegnać się z Carmelitą.

Juan Osorio był wśród Pierwsza osoba, która przybyła na pogrzeb, według strony internetowej TVyNovela. Producentka i aktorka były partnerami w wielu serialach, a także w produkcji Przygoda, co pozwoliło im nawiązać silną przyjaźń.

W nocy 9 grudnia rodzina Salinas ogłosiła śmierć aktorki (Zdj .: Twitter).
W nocy 9 grudnia rodzina Salinas ogłosiła śmierć aktorki (Zdj .: Twitter).

Osorio ujawnił to, ponieważ ma również prawa do oglądania Przygoda, wraz ze śmiercią Salinasa, jednym z jego celów teraz Wznów projekt na przyszły rok I żeby tradycja wynoszenia tego teatralnego przedstawienia na scenę nie zaginęła.

Aventurera jest pokazywana w teatrach od 1997 roku, kiedy Carmelita współpracowała z innymi producentami, m.in Guillermo Lauderi Carlos Olmos s Enrique Pineda Aby zabrać go do salonu Anioły, w Mexico City, co czyni go jednym z najgorętszych koncertów w Meksyku.

„Mam prawa i myślę, że przyszły rok będzie jedną z moich rzeczy” – powiedział Osorio po wyjściu z domu pogrzebowego.

Ponadto powiedział, że mają też zaplanowane wspólnie inne projekty, ale jest jeden specjalny, który planuje zrealizować, mając nadzieję, że będziecie mu towarzyszyć nawet duchowo.

Producent jako jeden z pierwszych potwierdził śmierć aktorki za pośrednictwem swojego konta na Twitterze za pomocą tego zdjęcia (Zdjęcie: Twitter / @osoriojua)
Producent jako jeden z pierwszych potwierdził śmierć aktorki za pośrednictwem swojego konta na Twitterze za pomocą tego zdjęcia (Zdjęcie: Twitter / @osoriojua)

Ze łzami wspominał też dobre czasy spędzone z przedstawicielem, który zawsze mu ufał i jego decyzjom, wspominając, że Karmelita Był jedną z pierwszych osób, które uwierzyły w talent Nowy Jork Jako tancerka i otwarta dla niej przestrzeń będzie gwiazdą Przygoda.

READ  Czy istnieje otwarty związek między Andreą Legaretą a jej mężem?

Zdał sobie sprawę, że ból, który czuje dzisiaj, jest tak silny, ponieważ Traktowałem ją prawie jak matkę I podzielił się tym z nią, gdy zobaczył ją w trumnie, rozpoznał ją tak, jakby spała i była spokojna.

Dałem mu buziaka, różę i położyłem na szkle I powiedziałem mu, że teraz jest z Pedro (swoim synem) oraz z El Chato i ojcem Pedro, a teraz musimy dalej mieszkać tutaj”. TVyNotas.

W końcu przeprosił, żegnając się z dziennikarzami, że nie jest niegrzeczny, ale szuka przestrzeni, by móc stawić czoła swojemu bólowi.

Według tego samego magazynu, bratanek aktorki, Gustavo Briones, poinformował, że po pogrzebie Carmen, który będzie trwał przez cały 10 grudnia, Jutro zabiorą jego ciało do kremacji.

Carmen zmarła w czwartek wieczorem, 9 grudnia, pomimo nadziei, jakie miała jej rodzina, gdy zobaczyli jej powrót do zdrowia (Zdjęcie: Isaac Esquivel/Cuartoscuro)
Carmen zmarła w czwartek wieczorem, 9 grudnia, pomimo nadziei, jakie miała jej rodzina, gdy zobaczyli jej powrót do zdrowia (Zdjęcie: Isaac Esquivel/Cuartoscuro)

Pomimo diagnozy Salinasa, jego rodzina w zeszłym tygodniu była napędzana przez Zaliczki dostarczone przez firmę produkcyjną, ponieważ 7 grudnia poinformowali, że Nie mam już krwotoku mózgowego, jak donoszą lekarze.

Ten scenariusz wzbudził nadzieję wszystkich bliskich mu osób, ale jak wyjaśnili w swoich pierwszych wypowiedziach Telewizja fotograficzna, śmierć Karmelita To ich całkowicie zaskoczyło, ok Od jakiegoś czasu zastanawiają się nad pewnymi aspektami ulepszeń, takie jak rozszerzenie oczu, lekkie ruchy i refleks.

Czytaj: