19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Manuel Márquez otrzymał „uderzenie” z SAT i kazałby mu zapłacić 12,4 miliona pesos

Meksyk /

ten Służba Administracji Podatkowej (SAT), zrobię Zapłać 12,4 mln pesos Do byłego boksera, Juan Manuel Marquez Nieujawnianie podatków za rok podatkowy 2012 od dochodów z 52 miliony pesos które mają różne pochodzenie.

ten Sąd Najwyższy Zignorował ostatnią prawną okazję, jaką Marquez miał do odwołania się od decyzji SAT, która pojawiła się w 2016 r. i została potwierdzona w kwietniu 2019 r. przez fundację podatkową.

Zgodnie z informacją, pochodzenie pieniędzy, których podatnik nie zadeklarował, przyszło na dwa sposoby: 5 milionów dolarów dla niego walcz przed grzywa bakiao 11 listopada 2011 odbyła się w Las Vegas i 11,6 mln pesos Dla różnych depozytów na rachunkach bankowych w Meksyku.

Ponieważ to nie jest poważne przestępstwo, Juan Manuel Marquez Będzie mógł spłacić dług dobrowolnie bez umówionego terminu, a gdyby tego nie zrobił, Usiadł Odbierzesz bezpośrednio ze swoich kont bankowych.

Obrona markiza

Obrona Marqueza twierdziła, że ​​z pięciu milionów przeznaczonych do walki z Filipińczykami, Urząd Skarbowy Stanów Zjednoczonych Odliczył 1,5 mln, więc w peso meksykańskim były bokser otrzymał tylko 40,3 mln, czyli kwotę, za którą już zapłacił podatek.

Jednak SAT powiedział mu, że tak Musiał też płacić podatki w Meksyku Za sumę pieniędzy przywiezionych z walki z Pacquiao.

READ  Kobiety Chivas strzelają do Ameryki pośrednio, aby „skopiować” swoją koszulę