28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Jose Urigil ma pozytywny wynik testu na COVID-19

Juan jose bibelo Uriel, gospodarz programu i dziennikarz, potwierdzony przez jego sieci społecznościowe pozytywny a COVID-19.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie bibelo Origel podał szczegóły dotyczące jego obrażeń i stanu zdrowia oraz potwierdził, że został zarażony podczas wizyty w San Migue de Allende w Guanajuato.

Chcę Ci powiedzieć, że mam COVID-19. W czwartek poszedłem na test i wyszedłem pozytywnie. Złapałem je w San Miguel de Allende i wszyscy pod koniec roku mieliśmy infekcję.

Origel potwierdził, że przebywa w „bardzo cichym” odosobnieniu w domu i wyjaśnił, że nie ma poważnych objawów choroby, z wyjątkiem kaszlu, z którego już wyzdrowiał.

Niech Bóg błogosławi, że nie mam żadnych symptomów niczego. Czuję się dobrze i nie mam bólu głowy, grypy ani kaszlu… Właściwie miałem naprawdę brzydki kaszel”.

Wreszcie kierowca poprosił swoich zwolenników, aby kontynuowali działania zdrowotne, aby uniknąć infekcji wirusem Corona.

„Muszę o siebie zadbać, muszę uważać, ale cóż, ta epidemia jest bardzo silna, zaraziła wielu ludzi, a niektórzy byli źli. Jak mówię sobie Boże błogosław, dobrze, dziękuję Boże Pozdrawiam wszystkich i musimy nadal dbać o siebie” – powiedział.

Według Federalnego Ministerstwa Zdrowia (SSA), Meksyk odnotował w ostatnim dniu 11 599 nowych zakażeń wirusem Corona, łącznie 4 miliony 125 tysięcy 388 przypadków, oprócz 31 zgonów, co daje łącznie 300 tysięcy 334 zgonów .

Zakażenia nieco ponad 11 000 stanowią znaczny spadek po tym, jak kraj osiągnął w sobotę rekord epidemii, czyli 30 000 671 przypadków w ciągu jednego dnia.

Biorąc pod uwagę te liczby, Meksyk pozostaje szesnastym krajem na świecie pod względem liczby potwierdzonych infekcji i jest piątym z największą liczbą zgonów z tego powodu, po Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach i Rosji, według Spis powszechny Uniwersytetu Jonesa. .

Z informacjami od Lopez-Dóriga Digital

READ  Tęsknią za Yadhirą Carrillo podczas wizyt w więzieniu