3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

José Luis Uriostegui przyjmuje Ambasadora Meksyku w Polsce Juana Sandovala Mendeolię

José Luis Uriostegui przyjmuje Ambasadora Meksyku w Polsce Juana Sandovala Mendeolię

Wspierając branżę, która zarządza miastem Cuernavaca, znanym na całym świecie ze swojej gościnności, turystyki, kultury, sztuki i atrakcji gastronomicznych, Prezydent Miasta, José Luisa Uriostegui SalgadoW poniedziałek przyjął w Polsce Juana Sandovala Mendiolię, Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Meksyku.

Burmistrz Cuernavaca podziękował mu za wizytę, podczas której omówiono wspólne interesy, i przedstawił go z prośbą o pełnienie funkcji ambasadora dobrej woli Cuernavaca w tym środkowoeuropejskim państwie w misjach dyplomatycznych umożliwiających regularne stacjonowanie stolicy stanu Morelos . poza jego granicami.

W ciągu ostatnich dwóch lat Cuernavaca gościła ważne osobistości cieszące się uznaniem w kraju i za granicą, wśród nich różnych dyplomatów, takich jak Norideru Fukushima, Ambasador Japonii w Meksyku; Pan. John Benjamin, Ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Meksyku, Ambasador Polski w Meksyku, Pan. Ambasador Włoch w Meksyku Luigi Di Chiara; Ambasador Brazylii w Meksyku, Fernando Coimbra i Ambasador Generalny Królestwa Niderlandów w Meksyku i Belize, Wilfred Mohr, między innymi wyrazili uznanie dla wysiłków ratowniczych prowadzonych w ramach Wiecznej Wiosny.

Podczas tych spotkań José Luis Uriostegui zacieśnił stosunki oparte na przyjaźni i wzajemnym szacunku, aby stworzyć wspólny front zapewniający pozycjonowanie gminy w sprawach turystycznych, kulturalnych, handlowych, społecznych i gospodarczych.


Śledź nas, aby uzyskać więcej informacji Facebook I Świergot

READ  Uważaj na Polskę, to cichy konkurent z dobrym procesem