30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jorge Sanchez opuszcza Amerykę, sprzedając się tylko dobrze – Ruben Rodriguez

To koniec, ale jest tak dobrze wyprzedany

Jak dotąd w biurach Coapa nie ma pokazu Jorge Sancheza. Orły są otwarte na słuchanie ofert i otwierają drzwi Jorge’owi, tak jak każdemu innemu graczowi, o ile oferta jest solidna finansowo i spełnia sportowo zawodnika. Należy zauważyć, że strona Orłów nie jest i nie będzie tanim graczem na rynku europejskim czy krajowym, nawet Ameryka Wie, że powinien być opłacany tak samo jak dawni piłkarze, którzy opuścili establishment, więc gdy pojawiła się rzekoma oferta z Holandii i innych lig, klub poprosił go, aby skupił się na turnieju i mundialu pod koniec roku.

America i Solari, napędzane przez Koło Koło

Istnieją trzy kolejne oferty z Ameryki do chilijskiego klubu Colo-Colo na usługi pomocnika Pablo Solari. W sumie nastąpił znaczny wzrost i w większości zaakceptowali warunki narzucone im przez Andy, ale ten ostatni był już uciążliwy, bo nawet sam klub nie wie, jak zdecydować, czy go sprzedać, czy nie, co zdenerwowało Zarząd meksykańskiej reprezentacji dodaje rok zainteresowania Pomocnik nie dostał zielonego światła w wyniku odmowy klubu z Ameryki Południowej. W tym ostatnim programie gracz musiał nawet wkroczyć, aby poprosić o jego odejście i pozwolić mu grać dla Ameryki, ponieważ jest zmęczony przeszkodami związanymi z jego odejściem i wie, że ten statek nie może już przejść dalej, co jest absolutną poprawą. W swojej karierze i w aspekcie ekonomicznym, przy braku oficjalnej prezentacji europejskiej piłki nożnej.

Pablo Solari poprosił ich o wypuszczenie go na grę w Ameryce, więc teraz gracz i zarząd Orłów łączą wysiłki, aby odblokować proces i zrozumieć, czego chce Colo-Colo, aby proces został zamknięty i mógł w nim grać. Meksyk.

Ameryka w ciągu najbliższych kilku dni podejmie wysiłek, aby jak najszybciej go zamknąć, aby mógł natychmiast dołączyć do klubu.

READ  To nowy podpis dla Rosario Central

Długi pobyt…

Jurgen Dam pozostanie z Orłami w nadchodzącym turnieju, a gracz już myśli o swoim następnym meczu z Ameryką i jak najlepiej wykorzystać przedsezon, ponieważ stara się być kluczowym graczem i powrócić do poziomu, na którym jest sławny.

Dam rozmawiał z zarządem, a oni również są świadomi sytuacji i poparli go, aby został w następnym turnieju z opcją kolejnych zawodów.

Martino szuka trzech miejsc

Po prawie miesiącu skupienia i pracy z reprezentacją Meksyku, Gerardo Martino przygotowuje się do ostatnich miejsc, aby skupić się na ostatnim składzie Kataru. Ma ponad 22 zawodników gotowych na mundial, choć powiększa się do 26, co zresztą zna już od miesięcy, ostatnie trzy miejsca budzą wątpliwości lub konflikty, nazwy wypełniające miejsca. Po tournee po USA zdaje sobie sprawę, że są tacy, którzy nie przyszli tu nosić koszulki reprezentacji narodowej, więc dasz mu Ligę Narodów wraz z meczem w Atlancie z Paragwajem, gdzie, nawiasem mówiąc, będzie zaangażowany w gracze. Z ligi meksykańskiej, decyzja dotycząca ostatnich trzech pozycji, które zamierza zająć, takich jak spotkanie z trzecim bramkarzem, innego skrzydłowego, spotkanie z trzecim napastnikiem i zobaczenie, jak przybywa Rogelio Funes Mori, którego zamierza zobaczyć w Atlancie United. wykrzykiwać. Zobaczysz także, jak piłka nożna rozwija się w Kordowie, Pesaro i samym Beltran chivas.

Na wrzesień, kiedy gra ostatnią randkę w historii FIFA przed mundialem, szuka 26 wszystkich i jasnego wyobrażenia o tym, co zamierza na mundial pod względem nazw i układu, więc Martino i spółka mają nadzieję, że rywalem będzie Brazylia i Peru, więc może być dwóch silnych i wymagających przeciwników.

Możesz być także zainteresowany: VÍCTOR GUZMÁN, POSZUKIWANA AMERYKA.