24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jonathan Rodriguez przeszedł udaną operację prawego kolana

Jonathan Rodriguez przeszedł udaną operację prawego kolana

Urugwajski napastnik AmerykaI Jonathana RodriguezaOn był Pracujący przyłączać prawe kolano w Guadalajarze przez lekarza Rafał Ortega Może przegapić początek turnieju Otwarcie 2023 rozpocznie się po tym Czerwiec.

Dlaczego pracowali nad Cabecitą Rodríguez?

poprzez oświadczenie, the Orły Al wyjaśnił Procedura Zrobiono to dla Sharjah, którzy faktycznie wymyślili Problemy z prawym kolanem I tak grał podczas ostatniej fazy mistrzostw i ligi.

Cabecita a Czyszczenie stawów Z oczyszczoną łąkotką i chrząstką kłykcia bocznego, więc będzie działać Powrót do zdrowia W kolejnych dniach starać się być na starcie kolejnych zawodów.

Należy zauważyć, że Coapa nie wyszczególnił, kiedy napastnik z Ameryki Południowej odejdzie, informując jedynie, że „Czas regeneracji w zależności od Twojego rozwoju„.

Capecita, jeden z najlepszych ludzi w Ameryce

Pomimo tych problemów w prawym kolanie, Rodriguez był jednym z najlepsi ludzie Na zakończenie turnieju z Orłyponieważ strzelił kilka bramek, a także zanotował asysty, które doprowadziły go do drużyny, którą wówczas prowadził Fernando Ortiza na drugie miejsce w rankingu.

READ  Chico Perez wystartuje z drugiego miejsca w Grand Prix Chin po tym, jak w Q1 był o krok od eliminacji