3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jonathan Rodriguez przeszedł operację kolana.  To wątpliwe na początku sezonu przygotowawczego

Jonathan Rodriguez przeszedł operację kolana. To wątpliwe na początku sezonu przygotowawczego

Jonathan Rodriguez przeszedł operację prawego kolana. Wątpliwe, abyśmy rozpoczęli przedsezon z Ameryką przed otwarciem 2023 roku

Meksyk – pracownicy Ameryka Jest już na wakacjach po eliminacji z zeszłego weekendu z rąk Guadalajara. w tej sytuacji Jonathana Rodrigueza Wykorzystał koniec turnieju, aby poddać się operacji prawego kolana w Guadalajarze u lekarza Rafał Ortega.

Źródła skomentowane ESPN Cabecita przeszedł prosty zabieg, aby pozbyć się dyskomfortu, którego doświadczał przez ostatnie tygodnie podczas Liguilla del Clausura 2023.

To samo źródło podało, że Urugwaj przeszedł operację we wtorek po południu w Guadalajarze i został zwolniony w środę po południu, aby wrócić do Mexico City i rozpocząć okres odpoczynku.

Oczekuje się, że Urugwaj będzie gotowy do rozpoczęcia sezonu 5 czerwca, jednak będzie to zależało od rozwoju, jaki zaoferuje w najbliższych dniach, a także od decyzji podjętych przez personel medyczny w Orły W sprawie rehabilitacji urugwajskiego napastnika.

Ameryka pożegnała się z Clausurą 2023 po tym, jak została wyeliminowana w jednym z półfinałów Clausury 2023. Wbrew wszelkim przeciwnościom Águilas przegrał z Chivas 1:3.

READ  [EN VIVO] Dzisiejsze mecze: zobacz La Liga, angielska Premier League, Ligue 1, Series A, Peruvian Football League 1, Liga MX, Argentine Pro League, Mistrzostwa Urugwaju, BetPlay League, LigaPro | Dziennik