14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jonathan dos Santos prosi Guillermo Ochoa, by zabrał go do Ameryki

Podczas treningu Tri w Azteca, pomocnik poprosił bramkarza o mediację dla niego z Santiago Solari

Meksyk – Jonathan dos Santos nie kryje uczuć do barw Ameryki, a w treningu przygotowanym przez meksykańską drużynę na stadionie Azteca pomocnik LA Galaxy zażartował trenerowi Aguilasa, Santiago Solari.

W transmisji na żywo prezentowanej przez Guillermo Ochoa Bramkarz podszedł do piłkarza MLS i skomentował: „Twoja nowa drużyna jest za tobą”, podnosząc kamerę i biorąc w tle tarczę drużyny Coapa.

W związku z tym Jonathan Uśmiechnął się i zgodził się z pytaniem Ochoa Pośredniczyć w jego imieniu z trenerem Santiago Solarim i tym samym urealnić jego przybycie do meksykańskiego futbolu.

„Powiedz mu, żeby przywiózł mi mojego brata. Przyprowadź mnie, powiedz Solari, prawda?” Jonathan podczas transmisji.

Jonathan dos Santos Nie ukrywał, że chce się z nią bawić Ameryka, ale w niedawnym wywiadzie z ESPN Wskazał, że chciałby kontynuować współpracę z zespołem Los Angeles, ponieważ pozostał mu rok na kontrakcie.

„Wcale nie byłoby źle, prawda jest taka, że ​​zawsze mówiłem, że chciałbym zagrać w AmerykaTo prawda, że ​​to już ostatni rok mojego kontraktu galaktykaAle zawsze wspominałem, że moim życzeniem jest zostać w Galaxy do końca życia, chciałbym tutaj przejść na emeryturę. Cieszę się teraźniejszością”.

READ  André Jardin jest w miejscu: CDMX. Czy Ameryka zamknie swoje miejsca pracy?