19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jon Gruden 2.0 zostanie zapamiętany jako obrzydliwe fiasko z Raiders

Główny trener wychodzi tylnymi drzwiami w Las Vegas w jednym z najbardziej wstydliwych odcinków ostatniego NFL

Fiasko.

Obrzydliwe fiasko.

Tym samym zapamiętamy drugi termin Jan Gruden Przed Poszukiwacze Las Vegas, zespół, do którego sam trener ma żywić wielką miłość i dla którego pomógł ukształtować swoją tożsamość zarówno w lidze, jak i poza nią.

ten Poszukiwacze Wiele osób było zaskoczonych, kiedy udało im się ich przekonać Groden ze skrzynki pocztowej”Poniedziałkowa noc piłka nożna” Z ESPN Wracając do zespołu po nadzwyczajny kontrakt o wartości 100 milionów dolarów i 10 sezonów. Powstała strona internetowa „isgrudengoneyet”, na której odbywało się odliczanie do straconego czasu Groden Aby wypełnić dziesięcioletni kontrakt i pieniądze, które w tym czasie zostały wpłacone, zostały dodane.

W tym czasie ruch ten wywołał uczucia wśród wierzących w Poszukiwacze, ale spotkał się z niedowierzaniem w stosunku do ligi. W końcu ilu trenerów w? NFL Ostatnie dziesięć lat w zespole? Jak skuteczne po tej długiej nieobecności w sieciach?

Przede wszystkim Poszukiwacze strzelać Jack del Rio – jedyny trener do tej pory w tym stuleciu, który miał zwycięski rekord u steru organizacji – aby pomieścić Grudena. A gdyby to nie wystarczyło, od rzeki spowodowało Poszukiwacze do jego jedynego zwycięstwa poza sezonem od prawie dwóch dekad.

READ  FIFA ogranicza prawo weta do reprezentacji Meksyku w jednym meczu

Więc co zrobił? Poszukiwacze Z Groden 2.0? 344 procent wygranych w ciągu trzech i pół sezonu, brak występów w playoffach i jeden z najbardziej żenujących odcinków w historii serii.

Nawet nie rozmawialiśmy o Super Bowls.

Ostatni odcinek w drugiej odsłonie Groden Jest to szczególnie bolesne dla Poszukiwacze. Twój były główny trener i ewentualny właściciel większościowy, Al DavisZawsze opowiadał się za protestami przeciwko nierówności rasowej i niesprawiedliwości, którą odziedziczył jego syn Mark Davis, obecny właściciel. Davis Był jedynym wśród właścicieli NFL którzy wstrzymali się od głosu za rezolucją dotyczącą sposobu postępowania z zawodnikami klęczącymi w proteście przeciwko niesprawiedliwości rasowej podczas hymnu narodowego kilka lat temu.

Od 1997 do 2011 roku, Amy Trask Pełniła funkcję dyrektora generalnego organizacji, czyniąc ją najpotężniejszą kobietą w lidze w tamtym czasie, pracując ramię w ramię Davis Baba.

Z tego powodu pojawiają się rasistowskie, homofobiczne i mizoginistyczne komentarze A Groden Uważano, że chodzi o bycie członkiem Poszukiwacze. Okazuje się, że jest odwrotnie.

ten Poszukiwacze Powinni przeżyć czas sportowej prosperity, dzięki ich niedawnemu przejściu na luksus Stadion Allegiant w Las Vegas Jak początek nowej ery. Zamiast tego są pogrążeni w jednym z największych skandali, jakie ostatnio widziała liga, i Groden Wyszedł tylnymi drzwiami.

Członkowie Poszukiwacze Mają pełne prawo czuć się zdradzone. Nie tylko drużyna nie poszła zgodnie z obietnicą, kiedy wrócił Groden na kampanię 2018, ale zespół jest teraz w bałaganie „czarnej dziury”.

Nie da się tego inaczej opisać: obietnica zbawiciela, obrzydliwe fiasko.