28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Joao Rojas przyjedzie do Ameryki, aby wziąć udział w mistrzostwach Clausura 2022

ten Ameryka Nadal wykonuje ruchy w swoim zespole w obliczu Mistrzostwa Meksyku Gretyi Koniec 2022.

Po wzmocnieniu Diego ValdesZ Santos Laguna s Jonathan dos Santos, Z Galaktyka Los Angeleszespół prowadzony Santiago Solari celowanie João Jochimar RojasEkwadorski pomocnik, który obecnie gra w Klub Sportowy Amelik; I może stać się trzecim włączeniem Coapa do następnej kampanii.

Oto oficjalny kalendarz Grita Mexico Clausura 2022

24 lata João Rojas Zagraj w sezon 2021 z „Milionerzy” Strzelił 10 bramek w 28 rozegranych meczach. ten Amelik, W reżyserii Ismael Rascalvo, dotarli do finału Serie A w Ekwadorze 2021, ale przegrali z Independiente del Valle, drużyną, która zdobyła pierwszy w historii tytuł Serie A z wynikiem 4-2. Również, Rojas Zagrał w play-offach w kierunku Katar 2022 z „La Tri”.

Według różnych mediów w tym południowoamerykańskim kraju to kwestia dni przed wyjazdem João Rojas dla niego Ameryka. Należy zauważyć, że to nie ten sam gracz, który w nią grał Niebieski krzyż Od 2013 do 2017 roku. João Ruben Rojas Obecnie gra w drużynie Sao Paulo w Brazylii.

Może Cię zainteresować: Alejandro Arribas wróci do meksykańskiego futbolu

Straty z Club America w Clausurze 2022

Plus wzmocnienia Orły Ponosili też straty w szeregach zespołu. Sebastian Kordowa wyszedł z Ameryka osiągnąć tygrysy Na zamówienie Miguel Herrera.

Renato Ibarra wzmocniony Xolos z Tijuanyi Nicola Benedetti podpisany z Mazatlan s Mikołaja Castillo Zrób testy do zabawy nekaksa.

W najbliższy wtorek będzie 7 stycznia, kiedy Ameryka odwiedzić Puebla W Cuauhtémoc zagramy pierwszego dnia rozgrywek o 21:00.

To może Cię zainteresować: Zawsze jest chęć zagrania w klubie ukochanej osoby: Furch

READ  Marcelo Flores w Katarze World Cup 2022 z Meksykiem? Nie trzyj!